Uosto poliklinikoje atliekama medicininės komisijos apžiūra pagal ”Oil & Gas UK” gaires ir išrašomi sertifikatai
Uosto poliklinika yra UK ofšorinių operatorių asociacijos ”Oil & Gas UK” egzaminuojančių gydytojų registro nariai, todėl galime išduoti OEUK sertifikatus.

Kiekvienas asmuo turi pereiti sveikatos patikrą prieš įsidarbinant jūroje, ne vėliau – kas 2 metus, jei nėra reikšmingų sveikatos sutrikimų. Darbuotojui turinčiam sveikatos sutrikimų gali būti trumpinamas sertifikato galiojimo laikas, taikomi darbo apribojimai, kurie yra suderinti su darbdaviu arba sertifikatas neišduodamas.

Įprastai medicininis patikrinimas atliekamas greitai ir sertifikatai išduodami per vieną darbo dieną.

Išduodami (OEUK) medicininio patikrinimo sertifikatai:
  • ”Medical Certificate of Fitness for Offshore Work”;
  • ”Certificate of Fitness to undertake ‘in-water’ training with PSTASS Category A Emergency Breathing Equipment”.

Adresas: Taikos pr. 48B, Klaipėda
Išsamesnė informacija ir registracija: +370 640 21277