Atsiprašome už nepatogumus įstaigos telefonas laikinai neveikia.

Naujienos

Krūtų MRT tyrimas
Krūtų MRT tyrimas – diagnostinis būdas išsamiau įvertinti krūtų būklę, nei tai galima padaryti mamografijos ar ultragarsiniu tyrimu.
Nėščiųjų kursai – Klaipėdoje
Maloniai kviečiame būsimus tėvelius registruotis į paskaitą apie gimdymą, jo laukimą, pasiruošimą su akušere Rasa Liutikiene Uosto poliklinikoje.
Kolonoskopijos ir gastroskopijos tyrimai jau Klaipėdoje
Gastroskopija ir kolonoskopija labai svarbūs endoskopiniai tyrimai, skirti nustatyti ir gydyti įvairias virškinimo trakto ligas. Šie tyrimai ne tik padeda anksti diagnozuoti rimtas ligas, bet ir gali išgelbėti gyvybes dėl ankstyvo
Konsultacijos sergantiems cukriniu diabetu Uosto poliklinikoje
Uosto poliklinikoje pirmą kartą pacientui išgirdus diabeto diagnozę, dažnai sunku įsivaizduoti, kaip gyventi toliau. Pacientams, sergantiems cukriniu diabetu, tenka pagrindinis uždavinys – stengtis išlaikyti normalų cukraus kiekį
Dažniausiai užduodami klausimai apie reabilitaciją
Sužinokite daugiau apie Uosto poliklinikos reabilitacijos paslaugas. Naudingi patarimai, informacija apie procedūras ir sveikatos atkūrimo galimybės.
Uosto poliklinikoje atliekama medicininės komisijos apžiūra pagal ”Oil & Gas UK” gaires ir išrašomi sertifikatai
Uosto poliklinika yra UK ofšorinių operatorių asociacijos ”Oil & Gas UK” egzaminuojančių gydytojų registro nariai, todėl galime išduoti OEUK sertifikatus.
Šeimos gydytoja Loreta Vorevičiūtė persikėlė į Dragūnų g. 2 Uosto poliklinikos padalinį
Informuojame, kad nuo 2023-09-11 šeimos gydytoja Loreta Vorevičiūtė savo pacientus priima Uosto poliklinikos (Dragūnų g. 2) padalinyje. Pacientams, norintiems likti Taikos pr. 48B padalinyje, siūlome rinktis kitą, šiame padaliny
Nėščiųjų kursai – Klaipėdoje
Maloniai kviečiame būsimus tėvelius registruotis į paskaitą apie gimdymą, jo laukimą, pasiruošimą su akušere Rasa Liutikiene Uosto poliklinikoje.
Informacija apie Kretingos padalinio psichikos sveikatos centro paslaugas
Informuojame, kad nuo vasario mėnesio Uosto poliklinikos Kretingos padaliniui psichikos sveikatos centro paslaugos bus teikiamos Uosto poliklinikos psichikos sveikatos centre.

Norite sužinoti apie papildomai teikiamas paslaugas?

Registruokitės ir gaukite specialius pasiūlymus bei naujienas pirmieji: