Krūties vėžio sąmoningumo mėnuo
Visą šį mėnesį atvykus į konsultaciją pas krūtų chirurgą Bernardą Vasiliauską, gausite nemokamą krūties vėžio kraujo tyrimą CA 15-3!
Gripo vakcina
Veiksmingiausias būdas apsisaugoti nuo komplikacijų ir sunkios ligos eigos – vakcinos. Apsaugokite save ir aplinkinius, pasiskiepykite.
Apie erkinį encefalitą ir naują skiepų programą kartu su šeimos gydytoju Luku Petreikiu
Nuo šiol 50-55 metų amžiaus žmonių grupė Lietuvoje nuo erkinio encefalito bus skiepijama nemokamai.
Nėščiųjų kursai
Nėščiųjų kursai Klaipėdoje – apie pasiruošimą gimdymui, gimdymo eigą, skausmo malšinimo būdus ir kitą svarbią informaciją.
Skausmo klinika
Lėtinis skausmas tęsiasi ilgiau nei 3 mėnesius? Lėtinio skausmą gali sukelti trauma, infekcija ar lėtinė besitęsianti liga.
Pelvic Trainer treniruoklis
Pelvic trainer – moderni, veiksminga ir saugi priemonė, padedanti stiprinti dubens dugno raumenis ir spręsti įvairias sveikatos problemas.
Psichikos sveikatos centras
Psichikos sveikatos centras – paslaugos yra nemokamos „Uosto poliklinikoje“ prisirašiusiems ir socialiai draustiems asmenims.
Krūtų MRT tyrimas
Krūtų MRT tyrimas – diagnostinis būdas išsamiau įvertinti krūtų būklę, nei tai galima padaryti mamografijos ar ultragarsiniu tyrimu.
Kolonoskopijos ir gastroskopijos tyrimai jau Klaipėdoje
Gastroskopija ir kolonoskopija labai svarbūs endoskopiniai tyrimai, skirti nustatyti ir gydyti įvairias virškinimo trakto ligas. Šie tyrimai ne tik padeda anksti diagnozuoti rimtas ligas, bet ir gali išgelbėti gyvybes dėl ankstyvo