Atsiprašome už nepatogumus įstaigos telefonas laikinai neveikia.
Uosto poliklinika sveikina su Pasauline širdies diena!

Rugsėjo 29-a diena yra ypatinga. Ypatinga tuo, jog ši diena skirta mūsų visų širdims. Kiekvienais metais Lietuvoje ir pasaulyje rugsėjo 29-ą dieną minime Pasaulinę širdies dieną. Šiemet Lietuvos širdies asociacija kartu su Lietuvos hipertenzijos draugija sveikina Jus su šia gražia švente ir kviečia „Tegu širdis sujungia!“. Tegu širdis sujungia mus su kiekviena sveika bei sergančia širdimi, tegu širdis sujungia sveikai gyvensenai ir šiuolaikiniam širdies ir kraujagyslių ligų gydymui bei prevencijai.

Pasaulinės širdies dienos daugiametės iniciatorės Pasaulinės širdies federacijos prezidentas prof. Fausto Pinto pastebi, jog „širdies ir kraujagyslių ligos išlieka pirmaujančia mirties priežastimi pasaulyje, nusinešančia per metus 18,6 milijonų gyvybių“. Per pastaruosius 18 mėnesių COVID-19 pandemija reikšmingai įtakojo sveikatos paslaugų prieinamumą ne tik tiems, kurie serga širdies ir kraujagyslių ligomis, bet ir tiems, kurie turi didelę riziką jomis susirgti. Sveikatos priežiūros krizė išryškino alternatyvų, padedančių užtikrinti sveikatos apsaugos paslaugų prieinamumą, poreikį. Todėl šiemet itin pabrėžiama skaitmeninių technologijų nauda, skatinant širdies ir kraujagyslių ligų bei jų rizikos veiksnių žinomumą, šių ligų savalaikę prevenciją ir gydymą. Neabejojame, jog kartu šioje srityje Lietuvoje dar galime nuveikti daug, užtikrinant kokybiškas nuotolines konsultacijas bei reglamentuojant jų įstatyminę bazę.

Tuo tarpu šiandien galime pasidžiaugti, jog šių metų Pasaulinę širdies dieną sutinkame įveikę nuotolinio mokymosi ir bendravimo iššūkius. Vienu mygtuko paspaudimu galime išgirsti ekspertų įžvalgas šiapus ir anapus Atlanto, dalyvauti diskusijose ir klausti, todėl kviečiame išklausyti šventinę Lietuvos širdies asociacijos ir Lietuvos hipertenzijos draugijos prezidentų diskusiją apie širdies ir kraujagyslių ligų prevencijos ir gydymo aktualijas.

Tegu širdis sujungia su sveikais ir sergančiaisiais, artimaisiais ir kolegomis! Gražios Jums šventės!

Kviečiame šia proga pasitikrinti savo širdeles! Kiekvienas profilaktiškai bent kartą per metus turime pasitikrinti savo sveikatą.

Visus širdies tyrimus galite rasti „Medtest laboratorijos“ el. parduotuvėje: https://medtest.lt/sirdies-ir-kraujagysliu-tyrimai/

Norite sužinoti apie papildomai teikiamas paslaugas?

Registruokitės ir gaukite specialius pasiūlymus bei naujienas pirmieji: