SANAKIN terapija: pamirškite apie sąnario skausmus

Bėdų su sąnariais turintys asmenys žino, kad ši problema gali sukelti kankinančius skausmus ir net apriboti judėjimą. Nenuleiskite rankų – dabar kova su varginančiu skausmu gali būti greita ir pergalinga. Susigrąžinti judėjimo laisvę padės šiuolaikinis metodas – SANAKIN terapija. Ši terapija ne tik išvaduos nuo sąnarių ar raumenų skausmo, bet ir taps Jūsų neblėstančio grožio priežastimi. Įsitikinkite tuo patys.

Kas yra SANAKIN terapija?

SANAKIN terapija – tai natūralus gydymo būdas, kurio metu naudojamos koncentruotos kraujo plazmos injekcijos. Šis gydymas tinka po įvairių traumų, kenčiant nuo sąnarių, raumenų, nugaros skausmo, esant sąnarių nusidėvėjimui, sergant artroze.

Į sąnarį ar kitą uždegimo vietą leidžiamas nedidelis kiekis specialiai paruošto paties paciento kraujo. Šis serumas turi audinių regeneraciją gerinančių savybių, todėl jau po pirmos procedūros pacientai džiaugiasi atslūgusiu skausmu.

SANAKIN grožiui

Jaunyste ir nepriekaištinga oda kiekvienas norime džiaugtis amžinai. Deja, bėgant metams, prie veidrodžio praleidžiame vis daugiau laiko, kosmetikos priemonių pagalba bandydami sukurti stebuklą. Dabar jį sukurti galime natūraliais būdais – ne laikinai užmaskuojant netobulumus, o susigrąžinant skaisčią ir elastingą odą. Atjauninti odą padeda SANAKIN terapija. Taip, ši terapija yra tikras atradimas, naudojamas tiek sveikatos, tiek grožio procedūroms. Po injekcijų akivaizdžiai sumažėja raukšlės, o į organizmą nepatenka jokios kenksmingos medžiagos.

Kaip tai vyksta?

SANAKIN terapija yra patvirtinta ir saugi metodika, padedanti išvengti operacijos ir galinti pakeisti vaistus nuo skausmo. Iš paciento paimama 10-20 ml kraujo ir naudojant SANAKIN technologiją, pagaminamas koncentruotas serumas, kuris suleidžiamas į pažeistą vietą. Ši neskausminga procedūra trunka iki 3 valandų. Efektyviam rezultatui pasiekti rekomenduojamos 2-5 injekcijos, po 1 injekciją per savaitę. Po procedūrų kurso, apie skausmus galėsite visiškai pamiršti 1-2 metams.

Pamirškite apie suvaržytą judėjimą – tegu iš skausmo sukąstus dantis keičia šypsena. Išbandykite SANAKIN terapiją ir jauskitės kaip ant sparnų.