Atsiprašome už nepatogumus įstaigos telefonas laikinai neveikia.
Pradinio dantų karieso ir fluorozės dėmelių gydymas „Icon“ sistema

Rinkitės inovatyvų pradinio karieso gydymą „Icon“ sistema negręžiant ir neplombuojant dantų.  Šią mikroinvazinę gydymo procedūrą taikome fluorozės paveiktų dantų gydymui, ėduonies stabdymui ir baltų, rusvų, gelsvų dėmių šalinimui. „Icon“ sistema veiksminga, kai pirminis kariesas yra pažeidęs emalį ir pirmąjį dentino trečdalį. 

Kada rekomenduojamas gydymas „Icon“ sistema? Nei apatinės, nei viršutinės amžiaus ribos nėra. Ši paslauga skirta visiems, kurie nori išvengti didelės karieso žalos ir pašalinti „baltas emalio dėmes“. Jų neįmanoma pašalinti kitomis prevencinėmis priemonėmis.

Pasiruošimas procedūrai. Specialaus pasiruošimo nereikia. Geriausia, jog prieš procedūrą būtumėte pakankamai pavalgę ir atsigėrę. Po procedūros bent 2 valandas turėsite vengti maisto, o iki dienos pabaigos susilaikyti nuo ryškaus ir spalvoto maisto bei gėrimų.

Procedūros eiga:

  • Identifikuojame karieso pažeidimus. Jei kariesas pažeidė emalį ir pirmąjį dentino trečdalį – gydome „Icon“. Jei pažeidimai gilesni – siūlome plombavimo procedūrą.
  • Procedūros pradžioje izoliuojame dantis koferdamo sistema, į tarpdančius įspraudžiame kaištukus.
  • Ant pažeisto danties paviršiaus užtempiame specialią medžiagą, kuri atveria pažeisto emalio poras.
  • Nuplauname gydomo danties paviršių etanoliu ir nusausiname oro srove.
  • Ant danties tepame skystą aukštos skvarbos kompozitinę dervą. Veikiant kapiliarinei traukai atviros emalio poros „sugeria“ skystą dervą, kurią vėliau sukietiname naudodami šviesą. Taip sutvirtiname demineralizuotą dantų emalio sluoksnį ir sustabdome karieso skverbimąsi į gilesnius danties audinius.
  • Jei pažeidimai gilesni – procedūrą kartojame.

Procedūros nauda. Šis gydymas yra visiškai neskausmingas. Jo metu naudojame tik specialias medžiagas, kurios neerzina ir nežaloja danties audinio. Išsaugosite sveikus danties audinius, nes pažeisto danties negręšime. Sutaupysite laiko ir pinigų – procedūra truks 30-40 minučių vienam dančiui, rezultatą matysite jau po pirmos procedūros, o karieso gydymas pradinėse stadijose yra pigesnis nei pažeistų dantų gydymas plombuojant.

Jau pirmojo vizito metu sustabdysime pradinio karieso plitimą ir panaikinsime baltas emalio dėmes, kurių neįmanoma pašalinti prevencinėmis priemonėmis!

Norite sužinoti apie papildomai teikiamas paslaugas?

Registruokitės ir gaukite specialius pasiūlymus bei naujienas pirmieji: