Diabeto mokykla Uosto poliklinikoje

Pirmą kartą pacientui išgirdus diabeto diagnozę, dažnai sunku įsivaizduoti, kaip gyventi toliau. Pacientams, sergantiems cukriniu diabetu, tenka pagrindinis uždavinys – stengtis išlaikyti normalų cukraus kiekį kraujyje. Su šia liga galima gyventi visavertį gyvenimą.

Gyventi su liga, kuri keičia kasdienybę, moko slaugytojai diabetologai.

Uosto poliklinikoje dirbantis slaugytojas diabetologas, esant šeimos gydytojo siuntimui, teikia konsultacinę pagalbą.

Konsultacinės pagalbos paslaugų teikimo metu pacientai, sergantys cukriniu diabetu, mokomi pažinti ir valdyti ligą, supažindinami su CD patofiziologija, mityba, fiziniu aktyvumu, patiriamomis komplikacijomis, savikontrole.

Uosto poliklinikoje Klaipėdoje Taikos pr. 48B, asmenims, draustiems privalomuoju sveikatos draudimu ir turintiems šeimos gydytojo ar gydytojo endokrinologo siuntimą, Diabeto mokyklos konsultacijos yra nemokamos.

Registarcija telefonu: +370 640 21277

Adresas: Taikos pr. 48B, Klaipėda