Tinkinkite sutikimo nuostatas

Naudojame slapukus, kad padėtume jums efektyviai naršyti ir atlikti tam tikras funkcijas. Išsamią informaciją apie visus slapukus rasite kiekvienoje sutikimo kategorijoje žemiau.

Slapukai, priskiriami kategorijai „Būtina“, yra saugomi jūsų naršyklėje, nes jie yra būtini norint įgalinti pagrindines svetainės funkcijas.... 

Visada aktyvus

Būtini slapukai reikalingi norint įgalinti pagrindines šios svetainės funkcijas, tokias kaip saugaus prisijungimo užtikrinimas arba sutikimo nuostatų koregavimas. Šie slapukai nesaugo jokių asmenį identifikuojančių duomenų.

Nėra slapukų, kuriuos būtų galima rodyti.

Funkciniai slapukai padeda atlikti tam tikras funkcijas, pvz., bendrinti svetainės turinį socialinės žiniasklaidos platformose, rinkti atsiliepimus ir kitas trečiųjų šalių funkcijas.

Nėra slapukų, kuriuos būtų galima rodyti.

Analitiniai slapukai naudojami siekiant suprasti, kaip lankytojai sąveikauja su svetaine. Šie slapukai padeda teikti informaciją apie tokius rodiklius kaip lankytojų skaičius, atmetimo rodiklis, srauto šaltinis ir kt.

Nėra slapukų, kuriuos būtų galima rodyti.

Našumo slapukai naudojami norint suprasti ir analizuoti pagrindinius svetainės našumo indeksus, kurie padeda užtikrinti geresnę lankytojų patirtį.

Nėra slapukų, kuriuos būtų galima rodyti.

Reklamos slapukai naudojami lankytojams teikti pritaikytus skelbimus pagal anksčiau lankytus puslapius ir analizuoti reklaminių kampanijų efektyvumą.

Nėra slapukų, kuriuos būtų galima rodyti.

Atsiprašome už nepatogumus įstaigos telefonas laikinai neveikia.
Gastritas – klastingas skrandžio uždegimas

Valgymas paskubomis, alkoholis, rūkymas, besaikis vaistų vartojimas ir kiti veiksniai gali lemti klastingų skrandžio ligų atsiradimą.

Kaip padėti sau?

Gydytojai informuoja, kad lėtinis gastritas gali nesukelti ir jokių pastebimų simptomų, tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad didėja tam tikrų ligų rizika: skrandžio, dvylikapirštės žarnos opaligės ar net skrandžio vėžio. Nerizikuokite susirgti pavojingomis ligomis – pasirūpinkite savo sveikata nedelsiant. Kaip tai padaryti tinkamai?

Sunegalavus sveikatai, neužsiimkite savigyda, kad dar labiau sau nepakenktumėte.

Pajutę nemalonius simptomus, apsilankykite pas šeimos gydytoją, kuris atliks reikiamus tyrimus ir, esant poreikiui, paskirs efektyvų gydymą.

Padėti sau galima ne savigyda, o profilaktika. Tai yra, užtikrinant pilnavertę mitybą, vengiant riebaus, aštraus maisto bei rūgščių maisto produktų. Taip pat, reikėtų valgyti daug vaisių ir daržovių bei atsisakyti žalingų įpročių – alkoholio ir rūkymo.

Gastrito gydymas

Lėtiniu gastritu susirgti gali bet kokio amžiaus ir lyties žmonės. Pastebima, kad virškinimo sutrikimai tampa vis didesne problema, o lėtinis gastritas yra viena dažniausiai pasitaikančių virškinimo organų ligų. Ligą diagnozuoja gydytojas, atlikdamas endoskopinį tyrimą, kraujo ar skrandžio gleivinės tepinėlį, kuris padeda nustatyti, ar nemalonūs pojūčiai pilvo srityje yra būtent lėtinio gastrito, ar vis dėlto kitokių ligų sukelti simptomai.

Jeigu lėtinį gastritą iššaukė bakterija, šeimos gydytojas paskiria nesudėtingą gydymą – rekomenduoja mitybos dietą ir paskiria vaistus, o sudėtingesniais atvejais gastritą gydo gastroenterologas (virškinimo organų ligų gydytojas). Gastritas ne visuomet sukelia specifinius simptomus, todėl rekomenduojama virškinimo sistemos tyrimus atlikti ne tik pasireiškus nemaloniems požymiams, bet ir profilaktiškai.