Atlik COVID-19 molekulinį PGR tyrimą iš nosiaryklės

Atlik greitąjį COVID-19 testą Uosto poliklinikoje!

Atlikus COVID-19 molekulinį PGR tyrimą iš nosiaryklės Uosto poliklinikoje, rezultatus galėsite sužinoti 12-24 val. nuo ėminio paėmimo laiko. Šio tyrimo kaina – 76,00 €.

Skubūs tyrimai išduodami per 6-8 val. nuo ėminio paėmimo laiko. Šio tyrimo kaina – 76,00 € + 20 €.

SARS-CoV-2 tyrimo sertifikato išdavimas lietuvių, anglų bei rusų kalbomis. Kaina – 5 €.

UAB „Baltic Medics“ laboratorijoje yra atliekamas SARS-CoV-2 PGR metodu.

Tai atvirkštinės tanskripcijos polimerazės grandininėsreakcijos (RL-PGR) tyrimas. SARS-CoV-2 PGR tyrimas yra vienintelis Pasaulinės sveikatos organizacijos (PSO) pripažintas patikimu diagnostiniu metodu, parodantis, ar tyrimo metu asmuo yra užsikrėtęs virusu.

Šis tyrimas skirtas diagnozuoti SARS-CoV-2 infekciją ir yra atliekamas iš kvėpavimo takų mėginių – nosiaryklės (imama iš abiejų nosies ertmių bei nuo tonzilių ir minkštojo gomurio). Tyrimo metu nustatoma genetinė SARS-CoV-2 viruso informacija (viruso nukleino rūgščių fragmentai).

Didžiausia tikimybė aptikti virusą iš nosiaryklės išskyrų praėjus 2-7 dienom nuo galimo užsikrėtimo.

Tyrimas atliekamas Uosto poliklinikos filialuose Dragūnų g. 2, Klaipėdoje ir S. Lozoraičio g. 1B, Garliavoje, Kauno raj.

Būtina išankstinė registracija telefonu: +37062211201