Anoniminės psichiatro paslaugos Uosto poliklinikoje

Uosto poliklinikos Psichikos sveikatos centras (Dragūnų g. 2-6, Klaipėda) teikia anonimines suaugusių psichiatro bei vaikų ir paauglių psichiatro paslaugas.

Anoniminės paslaugos teikiamos ne jaunesniems kaip 16 m., asmenims, kurie serga šiomis ligomis:

• priklausomybės nuo alkoholio ir kitų psichiką veikiančių medžiagų sutrikimo grupės: ūmios intoksikacijos, žalingo vartojimo, priklausomybės sindromo ir abstinencijos būklės.
  • įpročių ir potraukių sutrikimai;
  • nuotaikos (afektiniai) sutrikimai: lengvos depresijos epizodas;
  • nuotaikos (afektiniai) sutrikimai: vidutinio sunkumo depresijos epizodas;
  • pasikartojantis depresinis sutrikimas, lengvos depresijos epizodas;
  • pasikartojantis depresinis sutrikimas, vidutinio sunkumo depresijos epizodas;
  • neuroziniai, stresiniai ir somatoforminiai sutrikimai;
  • elgesio sindromai, susiję su fiziologiniais sutrikimais ir somatiniais veiksniais.
Anoniminės konsultacijos yra mokamos, platesnė informacija apie kainas: Psichikos sveikatos centras.
Registruotis anoniminėms gydytojų psichiatrų konsultacijoms galima tel. +370 640 21277.