IŠSAMIOS ŠIRDIES IR KRAUJAGYSLIŲ LIGŲ PREVENCIJOS PASLAUGOS

.

Uosto poliklinikoje nemokamai atliekama išsami širdies ir kraujagyslių ligų prevencijos paslauga

Uosto poliklinikoje teikiamos pirminės ir išplėstinės širdies ir kraujagyslių ligų prevencijos paslaugos.

Programa skirta (vyrams ir moterims 40 – 60 m.) pacientams, kuriems nustatyta labai didelė širdies ir kraujagyslių ligų rizika.

Nemokamas programos ištyrimas atliekamas tiek Uosto poliklinikos, tiek neprisirašiusiems prie Uosto poliklinikos pacientams.

Pacientui, kuriam nustatyta labai didelė širdies ir kraujagyslių rizika, šeimos gydytojas išrašo siuntimą gydytojo kardiologo išsamiai širdies ir kraujagyslių ligų tikimybės įvertinimo paslaugai.

Išsamią prevencinę programą sudaro:

– Laboratoriniai kraujo tyrimai
 – Gydytojo kardiologo konsultacija, kurios metu atliekama:
    – elektrokardiograma (EKS)
    – širdies ultragarsinis tyrimas
    – arterijų standumo tyrimas
    – kaklo periferinių arterijų ultragarsinis tyrimas

Užsiregistravę ir atvykstantys į Uosto polikliniką pacientai turi turėti savo šeimos gydytojo siuntimą (027/a forma) ir asmens širdies ir kraujagyslių ligų rizikos nustatymo anketos kopiją (užpildytą Jūsų šeimos gydytojo).

Kaip visame pasaulyje, taip ir Lietuvoje širdies ir kraujagyslių ligos yra pagrindinė mirties priežastis. Todėl, kiekvienas turime rūpintis savo širdies sveikata.

Registracija telefonu: +370 640 21277

Adresas: Taikos pr. 48B, Klaipėda