Reumatologas

Registracija

Reumatologai

Ingrida Dominienė

Kainoraštis

PASLAUGOS PAVADINIMASKaina prisirašiusiems

Kaina neprisirašiusiems

Reumatologo konsultacija50.00 €55.00 €
Reumatologo konsultacija (pakartotinė)30.00 €35.00 €
Echoskopija35.00 €40.00 €

Šiame puslapyje nurodytos kainos yra tik informacinio pobūdžio.
Poliklinika pasilieka sau teisę be atskiro įspėjimo keisti paslaugų kainas, teikti naujas paslaugas arba nebeteikti kai kurių paslaugų.

Gydytojas reumatologas konsultuoja pacientus, kurie serga kaulų, sąnarių, raumenų ir raiščių ligomis. Medicinoje žinoma daugiau nei du šimtai reumatinių ligų. Pastarosios yra vienos iš labiausiai paplitusių ligų ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Reumatologinės ligos skirstomos į dvi grupes: degeneracinės ir uždegiminės.

Degeneracinėmis sąnarių ligomis dažniausiai serga vyresnio amžiaus žmonės. Dažniausiai pasitaikančios degeneracinės sąnarių ligos: artrozė, stuburo osteochondrozė ar stuburo spondiliozė. Ligų metu dyla kremzlė, kuri dengia sąnario paviršių, kremzlėje atsiranda pažeidimų, mažėja sąnarinio skysčio, kauliniai paviršiai pradeda trintis vienas į kitą. Tokie procesai sukelia uždegimą, todėl pacientas jaučia skausmą ir traškėjimą.

Dažniausiai degeneraciniai procesai paveikia sąnarius, kuriems tenka didesnis krūvis (klubų, kelių). Tačiau liga neaplenkia ir kitų sąnarių – plaštakų, pėdų, čiurnų, stuburo.

Klaidinga manyti, kad reumatinės ligos kamuoja, tik vyresnio amžiaus žmones. Jų nepavyksta išvengti ir jauniems žmonėms. Uždegiminės sąnarių ligos daugiausiai diagnozuojamos jauname amžiuje. Kai kurios ligos didelių pakitimų nesukelia ir netrukdo įprastam gyvenimui. Tačiau yra susirgimų, kurie sutrikdo judėjimo funkciją.

Sąnarių ligas dažnai nulemia turimi sveikatos sutrikimai bei gyvenimo būdas.

Reumatinės ligos dažniausiai pasireiškia dėl:

Reumatinių ligų simptomai, priklausomai nuo žmogaus amžiaus ir sveikatos būklės, gali būti skirtingi. Dažniausiai pasitaikantys simptomai yra:

Į gydytoją reumatologą rekomenduojama kreiptis, jei jaučiate nerimą keliančius sąnarių skausmus. Norint išsiaiškinti uždegiminius pokyčius — gali būti atliekami kraujo tyrimai.

Reumatines ligas neretai lydi nerimas, depresija, nuovargis darbe, asmeninių santykių problemos. Be to, kai kurios reumatinės ligos (sisteminė raudonoji vilkligė, sisteminė sklerozė, kai kurie vaskulitai ir net reumatoidinis artritas) gali sutrumpinti gyvenimo trukmę.

Norite sužinoti apie papildomai teikiamas paslaugas?

Registruokitės ir gaukite specialius pasiūlymus bei naujienas pirmieji: