Atsiprašome už nepatogumus įstaigos telefonas laikinai neveikia.

Reumatologai

Kainoraštis

Reumatologo mokamos paslaugos

PASLAUGOS PAVADINIMAS

KAINA DRAUSTIEMS PSD* IR PRISIRAŠIUSIEMS

KAINA neDRAUSTIEMS psd* / nePRISIRAŠIUSIEMS

Reumatologo konsultacija

50.00 €

55.00 €
Reumatologo konsultacija (pakartotinė)30.00 €35.00 €

Echoskopija

35.00 €

40.00 €

* Teritorinės ligonių kasos ** Reikalingas siuntimas

*PSD – privalomasis sveikatos draudimas

Reumatologo paslaugos turint gydytojo siuntimą

PASLAUGOS PAVADINIMAS

Kaina Be siuntimo

Kaina su TLK* (pasirenkant

brangiau kainuojančias

medžiagas, procedūras**)

Kaina kurią

kompensuoja

TLK*

Reumatologo konsultacija

55.00 €

22.00 €

28.22 €

Reumatologo, kai atliekama 1 iš šių intervencijų: sąnario ertmės punkcija, atramos-judėjimo aparato echoskopija, biopsija (odos ir poodžio, raumenų, sąnario dangalų, mažųjų seilių liaukų audinių), elektromiografija, imunologinis laboratorinis tyrimas, kapiliaroskopija, vaistinio preparato suleidimas į sąnarį 

95.00 €

40.00 €

39.25 €

Reumatologo, kai atliekamos 2 ir daugiau iš šių intervencijų: sąnario ertmės punkcija, atramos-judėjimo aparato echoskopija, biopsija (odos ir poodžio, raumenų, sąnario dangalų, mažųjų seilių liaukų audinių), elektromiografija, imunologinis laboratorinis tyrimas, kapiliaroskopija, vaistinio preparato suleidimas į sąnarį 

143.50 €

83.00 €

59.25 €

* Teritorinės ligonių kasos ** Reikalingas siuntimas

Šiame puslapyje nurodytos kainos yra tik informacinio pobūdžio.
Poliklinika pasilieka sau teisę be atskiro įspėjimo keisti paslaugų kainas, teikti naujas paslaugas arba nebeteikti kai kurių paslaugų.

Reumatologas

Konsultuoja pacientus, kurie serga kaulų, sąnarių, raumenų ir raiščių ligomis. Medicinoje žinoma daugiau nei du šimtai reumatinių ligų. Pastarosios yra vienos iš labiausiai paplitusių ligų ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Reumatologinės ligos skirstomos į dvi grupes: degeneracinės ir uždegiminės.

Degeneracinėmis sąnarių ligomis dažniausiai serga vyresnio amžiaus žmonės. Dažniausiai pasitaikančios degeneracinės sąnarių ligos: artrozė, stuburo osteochondrozė ar stuburo spondiliozė. Ligų metu dyla kremzlė, kuri dengia sąnario paviršių, kremzlėje atsiranda pažeidimų, mažėja sąnarinio skysčio, kauliniai paviršiai pradeda trintis vienas į kitą. Tokie procesai sukelia uždegimą, todėl pacientas jaučia skausmą ir traškėjimą.

Informacija

Dažniausiai degeneraciniai procesai paveikia sąnarius, kuriems tenka didesnis krūvis (klubų, kelių). Tačiau liga neaplenkia ir kitų sąnarių – plaštakų, pėdų, čiurnų, stuburo.

Klaidinga manyti, kad reumatinės ligos kamuoja, tik vyresnio amžiaus žmones. Jų nepavyksta išvengti ir jauniems žmonėms. Uždegiminės sąnarių ligos daugiausiai diagnozuojamos jauname amžiuje. Kai kurios ligos didelių pakitimų nesukelia ir netrukdo įprastam gyvenimui. Tačiau yra susirgimų, kurie sutrikdo judėjimo funkciją.

Sąnarių ligas dažnai nulemia turimi sveikatos sutrikimai bei gyvenimo būdas.

Reumatinės ligos dažniausiai pasireiškia dėl:

Reumatinių ligų simptomai, priklausomai nuo žmogaus amžiaus ir sveikatos būklės, gali būti skirtingi. Dažniausiai pasitaikantys simptomai yra:

Į gydytoją reumatologą rekomenduojama kreiptis:

Jei jaučiate nerimą keliančius sąnarių skausmus. Norint išsiaiškinti uždegiminius pokyčius — gali būti atliekami kraujo tyrimai.

Reumatines ligas neretai lydi nerimas, depresija, nuovargis darbe, asmeninių santykių problemos. Be to, kai kurios reumatinės ligos (sisteminė raudonoji vilkligė, sisteminė sklerozė, kai kurie vaskulitai ir net reumatoidinis artritas) gali sutrumpinti gyvenimo trukmę.

Išsamesnė informacija ir registracija

Norite sužinoti apie papildomai teikiamas paslaugas?

Registruokitės ir gaukite specialius pasiūlymus bei naujienas pirmieji: