Norime Jus informuoti, kad šiuo metu vyksta svetainės atnaujinimo darbai, siekdami suteikti jums dar geresnę naudotojo patirtį. Atsiprašome už nepatogumus.

Ortopedai – traumatologai

Kainoraštis

Ortopedo - traumatologo mokamos paslaugos

PASLAUGOS PAVADINIMAS

Kaina

Ortopedo-traumatologo konsultacija

85.00 €

Ortopedo-traumatologo PAKARTOTINĖ konsultacija

59.00 €

Sąnario punkcija

39.00 €

Hematomos aspiracija (lengva)

20.00 €

Hematomos aspiracija (sudėtinga)

30.00 €

Sąnarių echoskopija

45.00 €

Pirminis žaizdos sutvarkymas

25.00 €

Žaizdos perrišimas

15.00 €

Siūlų išėmimas

20.00 €

Vaistų suleidimas į sąnarį, į skausminius taškus (be vaistų kainos)

45.00 €

Sąnario punktato paėmimas (be mikroskopinio tyrimo kainos)

30.00 €

Panirimų atstatymas

10.00 €

Gipsinio tvarsčio nuėmimas

15.00 €

Hialuron injekcija su vietine nejautra

200.00 €

Kenalog terapija su vietine nejautra

60.00 €

Bupivacain injekcija su vietine nejautra

30.00 €

Ortopedo - traumatologo paslaugos turint gydytojo siuntimą

PASLAUGOS PAVADINIMAS

Kaina Be siuntimo

Kaina su siuntimu

Ortopedo-traumatologo konsultacija

85.00 €

0.00 €

Ortopedo traumatologo, kai atliekama 1 iš šių intervencijų: chirurginė intervencija (amputacija ir (ar) bigės suformavimas, ir (ar) ekscizija, ir (ar) ekstirpacija, ir (ar) ektomija, ir (ar) rafija, ir (ar) rezekcija, ir (ar) tomija, ir (ar) drenavimas, ir (ar) aspiracija, ir (ar) incizija, ir (ar) sąnario punkcija), biopsija, imobilizacija taikant gipsą / tamprųjį tvarstį, svetimkūnio pašalinimas, žaizdų (atsiradusių dėl išorinės fiksacijos aparato) perrišimas, vaistinio preparato suleidimas į sąnarį, ultragarsinis sąnario tyrimas                        

130.00 €

0.00 €

Ortopedo traumatologo, kai atliekamos 2 ir daugiau iš šių intervencijų: chirurginė intervencija (amputacija ir (ar) bigės suformavimas, ir (ar) ekscizija, ir (ar) ekstirpacija, ir (ar) ektomija, ir (ar) rafija, ir (ar) rezekcija, ir (ar) tomija, ir (ar) drenavimas, ir (ar) aspiracija, ir (ar) incizija, ir (ar) sąnario punkcija), biopsija, imobilizacija taikant gipsą / tamprųjį tvarstį, svetimkūnio pašalinimas, žaizdų (atsiradusių dėl išorinės fiksacijos aparato) perrišimas, vaistinio preparato suleidimas į sąnarį, ultragarsinis sąnario tyrimas.    

165.00 €

0.00 €

* Teritorinės ligonių kasos ** Reikalingas siuntimas

Šiame puslapyje nurodytos kainos yra tik informacinio pobūdžio.
Poliklinika pasilieka sau teisę be atskiro įspėjimo keisti paslaugų kainas, teikti naujas paslaugas arba nebeteikti kai kurių paslaugų.

Viktorija Opolskienė

Ortopedai – traumatologai

Uosto poliklinikoje dirba atsakingi, kvalifikuoti ir patyrę ortopedai-traumatologai, kurie diagnozuoja ir gydo sąnarių pažeidimus, kaulų lūžius ir kitus ortopedinius susirgimus. Taip pat konsultuoja pacientus dėl operacijų, sąnarių protezavimo, atlieka medikamentines injekcijas į sąnarius, šalina išnirimus, teikia pirminį chirurginį žaizdos sutvarkymą.

Visos ortopedinės operacijos atliekamos pasitelkiant sveikatą tausojančius metodus – kiek įmanoma mažiau pažeidžiant minkštuosius audinius bei išvengiant nervinių galūnių stimuliacijos.

Neretai po traumų bei sužalojimų skiriamas reabilitacinis gydymas. Ortopedas-traumatologas suteikia visas rekomendacijas, padedančias maksimaliai sutrumpinti gijimo laiką ir susigrąžinti gyvenimo kokybę bei judėjimo laisvę.

Į ortopedą-traumatologą patariama kreiptis, jeigu skundžiatės:

Natūralus gydymo metodas „Sanakin“

„Sanakin“ – autologinė organizmo regeneracija – technologija, kuri padeda išgydyti artrozę ir uždegimus. Terapija skiriama pacientams, kuriuos vargina kelio, klubo, čiurnos, peties sąnarių problemos, nugaros skausmai, serga artroze, yra patyrę ūmių traumų, raumenų ar sausgyslių plyšimus.

„Sanakin“ terapija – gydymas kraujo plazmos injekcijomis. Naudojant šią naują ir patvirtintą technologiją susidaro regeneratyvinis priešuždegiminis serumas, gaunamas iš paciento kraujo. Iš paties paciento kraujo gaunamas regeneracinis priešuždegiminis serumas suleidžiamas į pažeistą sąnarį arba į uždegimo apimtą vietą.

Šios injekcijos taikomos ir po atliktų operacijų bei asmenims, kuriems dėl tam tikrų priežasčių negalima atlikti operacijos.

Išsamesnė informacija ir registracija

Norite sužinoti apie papildomai teikiamas paslaugas?

Registruokitės ir gaukite specialius pasiūlymus bei naujienas pirmieji: