Neurologai

Registracija

Neurologai

Vytenis Simenas

Kainoraštis

PASLAUGOS PAVADINIMAS

Kaina su siuntimu / draustiemsKaina be siuntimo / nedraustiems
Neurologo konsultacija60.00 €60.00 €
Neurologo konsultacija (pakartotinė)30.00 €35.00 €
(Neurochirurgo paslauga) Kaklo kraujagyslių echoskopija35.00 €40.00 €
(Neurochirurgo paslauga) Galvos kraujagyslių echoskopija45.00 €50.00 €

Šiame puslapyje nurodytos kainos yra tik informacinio pobūdžio.
Poliklinika pasilieka sau teisę be atskiro įspėjimo keisti paslaugų kainas, teikti naujas paslaugas arba nebeteikti kai kurių paslaugų.

Gydytojas neurologas — specialistas, kuris rūpinasi centrinės ir periferinės nervų sistemos būkle, smegenų bei įvairių nervinių sutrikimų diagnostiniais tyrimais ir gydymu. Gydytojas neurologas, iš pradžių įvertinęs paciento būklę ir peržiūrėjęs ligos istoriją, paskiria reikiamus tyrimus: akių dugno tyrimas, galvos smegenų arba nugaros tyrimas, galvos bei kaklo kraujagyslių ultragarsinis tyrimas, elektrokardiografija ar laboratoriniai tyrimai.
Neurologija labai susijusi su bendrąja medicina, nes daugybė ligų gali simuliuoti neurologinius simptomus. Dėl minėtos priežasties, gydytojas, norėdamas nustatyti tikslią diagnozę ir paskirti reikiamą gydymą, gali pacientą siųsti kitų specialistų konsultacijai. Dažniausiai papildomiems tyrimams atlikti pacientas siunčiamas pas šiuos gydytojus: endokrinologą, otorinolaringologą, oftalmologą, reumatologą, reabilitologą ar genetiką.

Susirgimai, kuriuos diagnozuoja ir gydo neurologas:

Simptomai, kurie parodo nervų sistemos pakitimus:

Pas gydytoją neurochirurgą būtina kreiptis ir tuomet, jei vartojami vaistai sukėlė alergiją ar kitus nemalonius kūno pojūčius: vėmimą, regos pokyčius, neaiškius skausmus, galvos svaigimą ir pan. Taip pat, jeigu Jūsų šeimoje yra buvę paveldimų neurologinių susirgimų ir pajutote įtartinus simptomus. „Uosto poliklinikoje“ teikiamos profesionalios gydytojų neurologų konsultacijos. Ilgametę patirtį turintys specialistai visapusiškai pasirūpins Jūsų centrine bei periferinę nervų sistema, supažindins su nervų sistemos ligomis bei jų profilaktika, prireikus paskirs tinkamiausią gydymą.

Norite sužinoti apie papildomai teikiamas paslaugas?

Registruokitės ir gaukite specialius pasiūlymus bei naujienas pirmieji: