Neurochirurgas

Neurochirurgas — specialistas, kuris diagnozuoja bei gydo nervų ligas chirurginiais metodais. Neurochirurgija neretai painiojama su neurologija, tačiau pastaroji priskiriama prie bendrosios medicinos šakos.

Gydytojas neurochirurgas nusprendžia ar ligos gydymui reikalinga operacija, o esant indikacijoms — operuoja. Pasireiškus tokiems simptomams kaip: galvos svaigulys, nugaros skausmas, sutrikusi pusiausvyra, galūnių tirpimas, kalbos sutrikimas, visų pirmą reikia kreiptis į neurologą, kuris atliks radiologinius tyrimus. Jei tyrimai parodo rimtus pakitimus, tada reikalinga gydytojo neurochirurgo konsultacija. Neurochirurgo konsultacija — tretinio lygio konsultacija, kurios metu priimami galutiniai sprendimai, kartais ekspertiniai, lemiantys ligonio tolimesnę gydymo eigą.

Gydytojas konsultuoja jei turite:
• galvos smegenų arterinės aneurizmas ar arterioveninę malformaciją;
•  kavernines angiomas;
•  kraujagyslių susiaurėjimas viršija 70 proc.;
•  įgimtas kaukolės struktūros ir smegenų anomalijas;
•  galvos ir stuburo smegenų traumų pasekmių;
•  stuburo ir galvos navikų;
•  tarpląstelinių diskų išvaržą, slankstelių listezę, stuburo kanalo ir jo šoninių struktūrų stenozę;
•  problemų po atliktų galvos ir stuburo operacijų ar konservatyvaus gydymo.

neurochirurgas

Specialistas, taip pat patikslina indikacijas ir kontraindikacijas neurochirurginėm operacijoms ir prireikus, nukreipia papildomiems tyrimams. Dažniausia problema, dėl kurios pacientai kreipiasi į specialistą — arterinės aneurizmos ar arterioveninės malformacijos. Tiek viena, tiek kita dažniausiai yra paveldimos arba susiformuoja per ilgą laiko tarpą. Dažniausiai jos aptinkamos priekinėje jungiančioje arterijoje, kuri yra kaktinėse skiltyse. Trūkus šiam dariniui prasideda kraujavimas į smegenis. Arteriovevinės malformacijos pasireiškia migreniniais galvos skausmais ir epilepsija.
Visi minėti susirgimai yra išgydomi ar palengvinami simptomai, tad nedelskite ir užsiregistruokite gydytojo neurochirurgo konsultacijai.

 

UOSTO POLIKLINIKOJE  medicinos ir sveikatinimo paslaugas galite įsigyti ypač geromis medlizingo sąlygomis – Pirmąją įmoką galėsite atidėti iki 3 mėnesių!

Kainoraštis

PASLAUGOS PAVADINIMAS Kaina prisirašiusiems                                  Kaina
Neurochirurgo konsultacija 50.00€ 50.00€
Kaklo kraujagyslių echoskopija 35.00€ 35.00€

Share on facebook
Dalintis