Atsiprašome už nepatogumus įstaigos telefonas laikinai neveikia.

Neurochirurgai

Kainoraštis

Neurochirurgo mokamos paslaugos

PASLAUGOS PAVADINIMAS

KAINA DRAUSTIEMS PSD* IR PRISIRAŠIUSIEMS

KAINA neDRAUSTIEMS psd* / nePRISIRAŠIUSIEMS

Neurochirurgo konsultacija su apžiūra

60.00 €

60.00 €

Neurochirurgo PAKARTOTINĖ konsultacija

30.00 €

35.00 €

*PSD – privalomasis sveikatos draudimas

Neurochirurgo paslaugos turint gydytojo siuntimą

PASLAUGOS PAVADINIMAS

Kaina Be siuntimo

Kaina su TLK* (pasirenkant

brangiau kainuojančias

medžiagas, procedūras**)

Kaina kurią

kompensuoja

TLK*

Neurochirurgo konsultacija

60.00 €

36.00 €

23.02 €

* Teritorinės ligonių kasos ** Reikalingas siuntimas

Šiame puslapyje nurodytos kainos yra tik informacinio pobūdžio.
Poliklinika pasilieka sau teisę be atskiro įspėjimo keisti paslaugų kainas, teikti naujas paslaugas arba nebeteikti kai kurių paslaugų.

Kęstutis Jacikevičius

Neurochirurgas:

Tai specialistas, kuris diagnozuoja bei gydo nervų ligas chirurginiais metodais. Neurochirurgija neretai painiojama su neurologija, tačiau pastaroji priskiriama prie bendrosios medicinos šakos.

Gydytojas neurochirurgas nusprendžia, ar ligai gydyti reikalinga operacija, o esant indikacijoms — operuoja. Pasireiškus tokiems simptomams kaip: galvos svaigulys, nugaros skausmas, sutrikusi pusiausvyra, galūnių tirpimas, kalbos sutrikimas, visų pirmą reikia kreiptis į neurologą, kuris atliks radiologinius tyrimus. Jei tyrimai parodo rimtus pakitimus, tada reikalinga gydytojo neurochirurgo konsultacija. Neurochirurgo konsultacija — tretinio lygio konsultacija, kurios metu priimami galutiniai sprendimai, kartais ekspertiniai, lemiantys ligonio tolimesnę gydymo eigą.

Gydytojas konsultuoja, jei turite:

Specialistas, taip pat patikslina indikacijas ir kontraindikacijas neurochirurginėm operacijoms ir prireikus, nukreipia papildomiems tyrimams. Dažniausia problema, dėl kurios pacientai kreipiasi į specialistą — arterinės aneurizmos ar arterioveninės malformacijos. Tiek viena, tiek kita dažniausiai yra paveldimos arba susiformuoja per ilgą laiko tarpą. Dažniausiai jos aptinkamos priekinėje jungiančioje arterijoje, kuri yra kaktinėse skiltyse. Trūkus šiam dariniui prasideda kraujavimas į smegenis. Arteriovevinės malformacijos pasireiškia migreniniais galvos skausmais ir epilepsija.
Visi minėti susirgimai yra išgydomi ar palengvinami simptomai, tad nedelskite ir užsiregistruokite gydytojo neurochirurgo konsultacijai.

Išsamesnė informacija ir registracija

Norite sužinoti apie papildomai teikiamas paslaugas?

Registruokitės ir gaukite specialius pasiūlymus bei naujienas pirmieji: