Masažas – seniausia gydymo priemonė, laikoma sveikatos ir geros savijautos šaltiniu. Įvairios masažo technikos teigiamai veikia mūsų organizmą – padeda šalinti įtampą, stresą ir atsikratyti blogų minčių. Sveikam žmogui masažas gali būti puikia prevencine ir savijautą gerinančia priemone, o sergančiam – reikšminga kompleksinio gydymo dalimi. Masažas yra naudingas įvairaus amžiaus žmonėms – tiek kūdikiams ir vaikams, tiek suaugusiems, tiek senyvo amžiaus žmonėms. Uosto poliklinikoje siūlomos šios masažų rūšys:

Kontaktai Registracija internetu

 • Vakuumo terapija

  Ši vakuumo masažo rūšis gerina periferinę kraujotaką, pagerina odos, raumenų mitybą, šalina stazinius reiškinius audiniuose, skatina toksinių ir nevisiškai oksiduotų medžiagų apykaitos produktų pasišalinimą per odą. Vakuumo taurių pagalba į odą iš gilesnių audinių atiteka daugiau kraujo ir limfos, gaunamas teigiamas refleksinis poveikis vidaus organų kraujagyslėms. Be to taurų uždėjimo vietoje priplūsta daugiau kraujo, per kraujagyslių sieneles išeina pasenusios biologiškai aktyvios medžiagos, kaip, pvz., histaminas, prostoglandinai, neuromediatoriai, hormonai ir kt. Šioms medžaigoms pasišalinus, žmogaus organizme prasideda energingas “atsinaujinimas”, mobilizuojami vidiniai organizmo rezervai, suaktyvėja iki tol “snūduriavusios” sistemos.

 • Deep Tissue (giliųjų audinių masažas)

  Šio masažo tikslas – atstatyti jungiamuosius audinius. Ši masažo technika itin naudinga sėdimą darbą dirbantiems ar nuolatinį stresą patiriantiems žmonėms. Giliųjų raumenų masažas padeda pašalinti dėl ydingos laikysenos, stuburo patologijų ar streso atsiradusią raumenų įtampą.

 • Tajų masažas

  Tai – masažo technika, padedanti atkurti kūno, proto ir dvasios harmoniją. Šis masažas yra grįstas Ajurvedos medicinos, budizmo ir jogos principais ir padeda gerinti kraujotaką, raumenų tonusą, virškinimą, odos būklę.

 • Press Rolling masažas

  Šio masažo metu taikomos technikos kardinaliai skiriasi nuo klasikinio masažo – judesiai yra atliekami skirtingomis rankų dalimis ir pasižymi skirtingu greičiu, intensyvumu bei stiprumu. Ši technika – itin universali ir priklauso nuo pageidaujamo rezultato.

 • Holistinis masažas

  Tai – sudėtinga ir kompleksiška Rytų bei Vakarų masažo technikas apjungianti procedūra. Holistinio masažo metu į žmogaus kūną žvelgiama kaip į nedalomą, vientisą ir harmoningą visumą. Šis masažas apima stuburo, veido bei kitas kūno masažo technikas ir baigiasi pėdų masažu. Jau po vienos procedūros dingsta raumenų įtampa, pagerėja limfotaka ir kraujotaka, išlaisvinami sustingę sąnariai.

 • Refleksoterapinis pėdų masažas

  Tai – vienas efektyviausių metodų, padedančių sugrąžinti paciento gyvybingumą, vidinę harmoniją, darbingumą ir sumažinti stresą. Šio masažo metu aktyvuojami žmogaus pėdose esantys taškai, kurie yra tiesiogiai susiję su konkrečiais visaus organais. Kvalifikuotas specialistas, masažuodamas reikiamą pėdos vietą, gali sušvelninti konkrečios ligos simptomus.

 • Holistinė terapija būsimoms mamoms

  Nėštumas – ypatingas laikotarpis. Ši terapija – specialus įvairias technikas apimantis masažas, kurio metu stimuliuojamos tik tam tikros zonos. Ši procedūra padeda užtikrinti puikią nėščiosios savijautą ir ramų bei saugų laukimą.

 • Kūdikių ir vaikų masažas

  Stimuliuojantys arba atpalaiduojantys masažai gali būti taikomi tiek kūdikiams, tiek vyresnio amžiaus vaikams. Tai leidžia palengvinti virškinamojo trakto problemas, augimo ar dantukų dygimo skausmus, padeda įveikti miego sutrikimus, normalizuoja raumenų tonusą ir padeda įveikti kitus mažylių negalavimus.

 • Limfodrenažinis masažas

  Sulėtėjusi limfotaka sukelia daug nemalonių simptomų: trikdo medžiagų apykaitą, skatina galūnių tinimą ir nuovargį, pablogina odos būklę. Šias ir daugelį kitų problemų išspręsti galima pritaikius limfodrenažinį masažą, kuris suaktyvina veninę ir limfos cirkuliaciją, šalina iš organizmo šlakus ir toksinus, padeda atsikratyti organizme susikaupusių skysčių, gerina ląstelių ir medžiagų apykaitą ir padeda atsikratyti riebalų sankaupų bei celiulito.

UOSTO POLIKLINIKOJE  medicinos ir sveikatinimo paslaugas galite įsigyti ypač geromismedlizingas sąlygomis – Pirmąją įmoką galėsite atidėti iki 3 mėnesių!

Pasiūlymai Jums