Atsiprašome už nepatogumus įstaigos telefonas laikinai neveikia.

Mamografija

KAINORAŠTIS

PASLAUGOS PAVADINIMAS

DRAUSTIEMS PSD*, SU GYDYTOJO SIUNTIMU

neDRAUSTIEMS PSD*, SU GYDYTOJO SIUNTIMU

Vienos krūties mamografijos tyrimas

0,00 €

25,00 €

Dviejų krūtų mamografijos tyrimas

0.00 €

50,00 €

*PSD – privalomasis sveikatos draudimas

Šiame puslapyje nurodytos kainos yra tik informacinio pobūdžio. Poliklinika pasilieka sau teisę be atskiro įspėjimo keisti paslaugų kainas, teikti naujas paslaugas arba nebeteikti kai kurių paslaugų.

Mamografija

Sergamumas onkologinėmis ligomis Lietuvoje kasmet didėja apie 1 proc. Krūties vėžys – visame pasaulyje dažniausia vėžio forma, kuria serga moterys. Kasmet pasaulyje nustatoma apie 1,4 milijono naujų krūties vėžio atvejų. Nuo šio vėžio kasmet miršta daugiau kaip 450 000 pacientų. Mamografijos pagalba galima sumažinti mirštamumą nuo krūties vėžio apie 30%. Pasinaudokite Lietuvoje siūloma „Krūties vėžio prevencinė programa“- Nemokamai. Pagal programą moterims tirti panaudojama mamografija – rentgeninis krūties tyrimo būdas, leidžiantis aptikti net labai mažų matmenų navikinį darinį krūtyje. Tai neskausmingas, saugus ir efektyvus tyrimas. Sužinokite daugiau apie mamografiją ir prevencinę programą.

Kam skirta prevencinė programa ?

Moterims nuo 50 iki 69 metų kartą per 2 metus. Reikalingas gydytojo siuntimas.

Diagnozavus anksti, atvejai gali būti išgydomi visiškai. Jeigu patenkate į prevencinę programą, tuomet nelaukite ir registruokitės jau dabar. Pasitikrinti nieko nekainuos, o ramybė suteiks didesnį pasitenkinimą gyvenimu.

Kas yra mamografija?

Mamografija yra krūtų ligų diagnostinis tyrimas. Jis atliekamas rentgeno būdu naudojant mamografą. Mamografo pagalba išgaunamas detalus vaizdas nuotraukoje. Ši nuotrauka, vienu tyrimų leidžia aptikti cistas, riebalines sankaupas, navikus. 

Lietuvoje kasmet diangozuojama virš 1300 krūtų vėžio atvejų ir iki 95 procentų moterų sulaukusios patvirtinimo gali būti pagydytos.

Privalumai:

Kam neatliekamas tyrimas?

Mamografija yra rentgenologinis tyrimas, todėl neatliekamas nėštumo laikotarpiu. Taip pat šis tyrimas netinka labai jaunoms moterims, kurių krūtų liaukinis audinys tankus, blogai praleidžia rentgeno spindulius. Dėl tos pačios priežasties mamografiją geriausia atlikti pirmą savaitę po menstruacijų.

Išsamesnė informacija ir registracija

Norite sužinoti apie papildomai teikiamas paslaugas?

Registruokitės ir gaukite specialius pasiūlymus bei naujienas pirmieji: