Laboratorinės medicinos gydytojas – tai specialistas, besirūpinantis medicininių laboratorinių tyrimų, reikalingų ligonių būklei vertinti, diagnozuoti ir gydyti vykdymu. Tam, kad gebėtų greitai, tiksliai ir efektyviai įvertinti kiekvienam pacientui passkirtų tyrimų rezultatus, šis specialistas nuolat kelia kvalifaciją, tobulina ir gilina savo žinias apie laboratorinės diagnostikos metodus.
Daugelio ligų sėkmingas diagnozavimas bei efektyvus gydymas neįmanomas be laboratorinės medicinos gydytojo įsikišimo. Šis specialistas atsakingas už pirminę diagnostiką, kuri lemia pacientų likimus ar net gyvybes. Pagrindinis laboratorinės medicinos gydytojo tikslas – vykdyti sėkmingą ir efektyvią kiekvieno paciento sveikatos priežiūrą, grįstą kokybiškomis, greitai atliekamomis ir tiksliomis diagnostikos paslaugomis.
Apklausos ir pirminės apžiūros metu šeimos gydytojas dažnai gali tik preliminariai nuspręsti, koks susirgimas kankina pacientą. Žinoma, tokia apžiūra – reikšminga vertinant kiekvieną individualų atvejį, tačiau tam, kad būtų galima sėkmingai diagnozuoti paciento ligą, būtina skirti tyrimus, kuriuos atlieka laboratorinės medicinos gydytojas. Įvertinus rezultatus, pacientas gali būti nukreipiamas tolimesniam gydymui.

Kontaktai Registracija internetu

Pagrindinės laboratorinės medicinos gydytojo veiklos sritys:

  • Įvairių laboratorinių tyrimų (kraujo, šlapimo, mikroskopinio grybelio, baltymų, riebalų apytakos ir kt.) organizavimas;
  • Ligų laboratorinė diagnostika – tikslus ligos nustatymas iš kraujo, šlapimo ar kitų mėginių;
  • Diferencinė diagnostika – simptomų lyginimas tarpusavyje, sąsajų ieškojimas;
  • Visapusiškas paciento sveikatos saugojimas, sveikos gyvensenos propagavimas ir skatinimas.

Laboratorinė diagnostika – itin reikšminga ir nuolat tobulėjanti medicinos sritis. Šiame sektoriuje pastaruoju metu įvyko daug reikšmingų pokyčių, tyrimai atliekami pasitelkiant modernią įrangą ir nuolat tobulinant diagnostikos metodikas. Laboratorinės medicinos gydytojas savo darbe naudojasi moderniais mikroskopais, matuokliais, analizatoriais ir saugumą užtikrinančiomis dezinfekcinėmis bei apsaugos priemonėmis.

Uosto poliklinikoje dirbantis laboratorinės medicinos gydytojas įvykdys visus tiksliai diagnozei reikalingus laboratorinius tyrimus, diagnozuos susirgimą ir paskirs reikiamą gydymą.

UOSTO POLIKLINIKOJE  medicinos ir sveikatinimo paslaugas galite įsigyti ypač geromismedlizingas sąlygomis – Pirmąją įmoką galėsite atidėti iki 3 mėnesių!

Pasiūlymai Jums