Atsiprašome už nepatogumus įstaigos telefonas laikinai neveikia.

Akušeriai

Kainoraštis

PASLAUGOS PAVADINIMAS

KAINA DRAUSTIEMS psd* ir PRISIRAŠIUSIEMS

KAINA neDRAUSTIEMS psd* / nePRISIRAŠIUSIEMS

Vizitas į namus

30,00 €

30,00 €

konsultacija/ėminių paėmimas 

0.00 €

20,00 €

Siūlų išėmimas iš makšties 

10.00 €

15.00 €

*PSD – privalomasis sveikatos draudimas

Šiame puslapyje nurodytos kainos yra tik informacinio pobūdžio. Poliklinika pasilieka sau teisę be atskiro įspėjimo keisti paslaugų kainas, teikti naujas paslaugas arba nebeteikti kai kurių paslaugų.

Akušeriai

Akušeriai yra sveikatos priežiūros specialistai, kurie specializuojasi slaugant nėščias moteris, jų naujagimius ir jų šeimas. Akušerės yra apmokytos teikti įvairias medicinines paslaugas, susijusias su nėštumu ir gimdymu, įskaitant medicininių apžiūrų atlikimą, motinos ir kūdikio sveikatos stebėjimą, pagalbos teikimą gimdymo ir gimdymo metu bei patarimus ir pagalbą su gimdymu ir priežiūra po gimdymo susijusiais klausimais. Daugeliu atvejų akušerės bendradarbiauja su ginekologais ir kitais sveikatos priežiūros paslaugų teikėjais, siekdamos teikti visapusišką būsimų motinų ir jų šeimų priežiūrą.

Ar esate nėščia ir ieškote ekspertų priežiūros bei pagalbos nėštumo, laukimosi ir gimdymo metu? Nežiūrėkite kitur! Jūsų patyrusių akušerių komanda yra čia, Uosto poliklinikoje, kad kiekviename žingsnyje jums teiktų visapusišką, individualiai pritaikytą priežiūrą.

Akušeriai teikia įvairias paslaugas, susijusias su nėštumu ir gimdymu, įskaitant:

Pas specialistą patariama apsilankyti, jeigu:

Kaip apmokytos sveikatos priežiūros specialistai, mūsų akušerės yra įgudusios atlikti medicininius tyrimus, stebėti motinos ir kūdikio sveikatą, teikti pagalbą gimdymo ir gimdymo metu bei patarti žindymo ir naujagimio priežiūros klausimais. Esame įsipareigoję teikti aukščiausios kokybės priežiūrą ir pagalba, kad padėtume jums ir jūsų šeimai saugiai ir sveikai pastoti ir gimdyti.

Be mūsų klinikinės patirties, mūsų akušerės taip pat siekia pasiūlyti šiltą ir palankią aplinką besilaukiančioms mamoms ir jų šeimoms. Suprantame, kad nėštumas ir gimdymas gali būti įtemptas laikas, todėl esame čia, kad pasiūlytume patarimus ir paramą jūsų kelionės metu.

Jei jus domina daugiau informacijos apie mūsų akušerijos paslaugas arba norite susitarti dėl susitikimo, nedvejodami susisiekite su mumis. Mes tikimės, kad galėtume padėti jums turėti laimingą ir sveiką nėštumą!

Išsamesnė informacija ir registracija

Norite sužinoti apie papildomai teikiamas paslaugas?

Registruokitės ir gaukite specialius pasiūlymus bei naujienas pirmieji: