Pasimėgaukite deguonies kokteiliais!

Deguonies kokteilis – tai terminas, vartojamas kalbant apie deguonies ir fitokokteilio derinį. Šis gėrimas būna pagamintas iš vaistinių ir/arba daug vitaminų turinčių komponentų. Deguonies kokteilis vartojamas salsvų fitotirpalo arba sulčių putų pavidalu, yra sudarytas iš deguonies burbuliukų, putas surišančio komponento ir fitokokteilio.

Pastebėtina, kad per skrandžio gleivinę deguonį organizmas įsisavina maždaug 10 kartų greičiau, negu per plaučius. Be to, deguonies kokteilių privalumas yra dar ir tas, kad taip deguonis suaktyvina virškinamojo trakto motorinę, fermentinę ir sekrecijos funkcijas, normalizuoja mikroflorą – tai reiškia, kad pagerėja virškinimo procesai, pagreitėja maisto medžiagų įsisavinimas.

Jeigu kalbėtume apie vaikus – jiems tai yra itin didelis skanėstas, padedantis susidoroti su dideliais krūviais mokykloje ir ligomis.

Kuo organizmui naudingi deguonies kokteiliai?

• Pagerėja nuotaika, protas tampa aiškesnis.
  • Reguliariai naudojant, išnyksta galvos skausmai, smegenys ir širdis lengviau įveikia hipoksiją.
  • Pašalinami funkciniai nervų sistemos sutrikimai, kuriuos sukelia dideli emociniai ir fiziniai krūviai (lėtinio nuovargio sindromas, miego sutrikimai ir pan.).
  • Normalizuojama virškinamojo trakto veikla (sekrecijos, fermentinė ir motorinė funkcijos) bei medžiagų apykaitos procesai, sumažėja alkio jausmas, o tai yra ypač naudinga metantiems svorį.
  • Skatinamas tulžies išsiskyrimas.
  • Užkertamas kelias degeneraciniams pokyčiams ir kraujagyslių sienelių nekrozei.
  • Pagerėja miego kokybė ir darbingumas.
  • Sumažėja nuovargis ir negatyvus aplinkos poveikis.

Viena deguonies kokteilio porcija pakeičia maždaug penkių valandų trukmės pasivaikščiojimą pušyne vasaros metu, be to, tinka bet kurio amžiaus (tiek vaikams, tiek suaugusiesiems) ir sveikatos būklės žmonėms. Jo siūloma sanatorijose, siekiant sumažinti nuovargį ir įtampą.

Kaip jie vartojami?

• Deguonies kokteilius galima vartoti kasdien (po 1–2 porcijas).
  • Kad poveikis būtų geresnis, ką tik pagamintą kokteilį rekomenduojama išgerti iš karto – mažais gurkšneliais per 5-10 minučių.
  • Gydomojo bado šalininkai gali išmėginti „deguonies badą“ – per dieną vietoje maisto reikėtų suvartoti 5 deguonies kokteilio porcijas. Dietologų teigimu, tokia 2 dienų trukmės dieta padeda greitai išvalyti žarnyną ir naudinga žarnyno mikrofloros atsinaujinimui, atstoja savaitės trukmės bado dietą;
  • Sportininkai gali deguonies kokteilius vartoti tiek prieš treniruotę (pagerinamas tonusas ir darbingumas), tiek po jos (greitai pašalinami toksinai, intensyviau auga raumenų masė ir atgaunamos jėgos);
  • Kokteilius rekomenduojama gerti kursais (vienas kursas – 7–10 kokteilių).

Rekomenduojama deguonies kokteilio paros norma: suaugusiesiems – dvi porcijos po 500 ml ryte ir vakare. Vaikams – viena porcija (500 ml) per dieną.

DĖMESIO! Deguonies kokteilius galite įsigyti tik šiuose Uosto poliklinikos padaliniuose:

• Skuodo Uosto poliklinokoje adresu Vytauto g. 8, Skuodas.
  • Klaipėdos Uosto poliklinikoje adresu Taikos pr. 48B, Klaipėda.

Pasirūpinkite savo dantų sveikata!

Profesionaliai burnos higienai – 35%

Registruokites jau dabar!

Vilniaus g. 1A, Skuodas

Pasiūlymas galioja iki kovo 31 d.

Pasirūpinkite savo dantų sveikata!

Profesionaliai burnos higienai – 35%

Registruokites jau dabar!

Vilniaus g. 1A, Skuodas

Pasiūlymas galioja iki kovo 31 d.