Kodėl nėštumo priežiūrą verta rinktis Uosto poliklinikoje?

Vaikelio laukimas – jaudinantis laikotarpis. Nėštumas neapsiriboja vien tik kūdikio kraitelio ruošimu. Šie 9 mėnesiai reikalauja atsakingo pasiruošimo gydytojų priežiūroje. Patyrę gydytojai rūpinasi mamos ir vaikelio sveikata viso nėštumo metu bei padeda pasiruošti sklandžiam kūdikio atėjimui.

Kas vyksta nėštumo priežiūros metu?

Nėštumo laikotarpiu būsimos mamytės neretai yra nežinomybės būsenoje. Klaidinga manyti, kad šiais laikais internete galima rasti atsakymus į visus rūpimus klausimus. Tiesa, interneto platybėse yra begalė informacijos apie nėštumą, tačiau aklai ja pasikliauti nevertėtų. Patikimą informaciją nėščiosioms gali suteikti tik profesionalūs gydytojai.

Uosto poliklinikos akušerės teikia nuolatines konsultacijas prieš ir po gimdymo, tad būsimoms mamytėms nelieka jokių ramybės neduodančių klausimų. Be to, nereikia sukti galvos kada ir kokiems tyrimams reikėtų atvykti, nes registracija pasirūpins akušerės. Akušerės konsultuoja pacientes ir jų šeimos narius natūralaus šeimos planavimo, kontracepcijos, sveikos gyvensenos, tinkamos dietos, fizinių pratimų ir elgesio gimdymo metu klausimais bei nustato nėštumo trukmę. Bendra būsimų mamų sveikatos būklė stebima atliekant laboratorinius ir kitus reikiamus tyrimus, fizioterapines procedūras bei profilaktinius patikrinimus. Profesionali nėščiųjų priežiūra padeda tinkamai pasirūpinti vaisiaus vystymusi bei mamos sveikata.

Priežiūra po gimdymo

Uosto poliklinikos akušerių priežiūra leis jaustis ramiai ir užtikrintai ne tik nėštumo metu, bet ir žengiant pirmuosius motinystės žingsnius. Rūpestingos akušerės lanko mamas po gimdymo namuose, konsultuoja pogimdyminio laikotarpio, naujagimio priežiūros ir maitinimo klausimais. Iškilus neaiškumams, mamos gali bet kada skambinti ir pasikonsultuoti su gydytojomis telefonu. Uosto poliklinikoje nėštumą prižiūri patyrusios gydytojos: akušerė ginekologė Elena Oleshko ir akušerė Rasa Liutikienė. Nėščiųjų priežiūros paslauga padės mamoms išvengti papildomo streso ir suteiks galimybę mėgautis motinystės džiaugsmais.