Pacientų patogumui Uosto poliklinika Kretingoje jau teikia NEMOKAMAS odontologijos paslaugas

.

Pacientų patogumui Uosto poliklinika Kretingoje jau teikia odontologijos paslaugas

Kretingoje, adresu Žemaičių g. 4 įsikūrusi Uosto poliklinika, teikianti pirminio lygio ambulatorines asmens sveikatos priežiūros paslaugas, plečia veiklą. Nuo šiol Kretingoje teikiamos ir odontologijos paslaugos.

Pacientams poliklinikoje teikiamos vaikų dantų gydymo paslaugos, profilaktika, nuolatinių krūminių dantų silantavimas, suaugusių dantų terapinis gydymas, dantų šalinimas, protezavimas, profesionali burnos higiena, dantų balinimas ir kitos paslaugos. Uosto poliklinikoje teikiamos nemokamos dantų protezavimo paslaugos, kompensuojamos PSDF biudžeto lėšomis. Teisę į dantų protezavimą, kompensuojamą iš PSDF biudžeto, turi šių kategorijų apdraustieji privalomuoju sveikatos draudimu (PSD):

Paslaugos Kretingos Uosto poliklinikoje jau yra teikiamos.

Įstaigoje prisirašiusiems pacientams, paslauga teikiama nemokamai, pacientas moka už sunaudotas medžiagas ir vienkartines priemones.

Pacientai jau gali registruotis bendruoju registracijos telefonu: +370 640 21277

Adresas: Žemaičių g. 4, Kretinga