Reabilitologai

Kainoraštis

PASLAUGOS PAVADINIMASKaina su siuntimu / draustiemsKaina be siuntimo / nedraustiems
Pirminė reabilitologo konsultacija40.00 €50.00 €
Pakartotinė reabilitologo konsultacija25.00 €30.00 €

Šiame puslapyje nurodytos kainos yra tik informacinio pobūdžio.
Poliklinika pasilieka sau teisę be atskiro įspėjimo keisti paslaugų kainas, teikti naujas paslaugas arba nebeteikti kai kurių paslaugų.

Iveta Balsytė
Paulius Paškevičius
Inga Deduchova

Reabilitologai

Fizinės medicinos ir reabilitacijos (FMR) gydytojai konsultuoja suaugusius bei vaikus, padeda grįžti į pilnavertį gyvenimą, sustiprinti sveikatą po ligų / traumų, operacijų. Gydytojai atsižvelgdami į pacientų biosocialines funkcijas sudaro individualų gydymo planą, stebi jo efektyvumą, prireikus – koreguoja esamą planą. Ambulatorinėje reabilitacijoje darbas organizuojamas komandos principu. Su pacientu dirba fizinės medicinos ir reabilitacijos specialistų komanda: FMR gydytojas, kineziterapeutas, ergoterapeutas, masažuotojas.

FMR gydytojai teikia medicininę ir reabilitacinę pagalbą pacientams:

Ieškote visapusiškos ir specializuotos savo fizinių sutrikimų ar negalių priežiūros? Ateikite į Uosto polikliniką, kur mūsų fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojų komanda yra čia, kad padėtų. Mūsų gydytojai yra apmokyti diagnozuoti ir gydyti įvairias ligas, įskaitant raumenų ir kaulų sistemos sutrikimus, neurologines ligas ir lėtinį skausmą. Siūlome daugybę gydymo būdų, įskaitant vaistus, fizinę terapiją ir kitus reabilitacijos metodus, kurie padės jums pasiekti savo tikslus ir pagerinti gyvenimo kokybę. Susisiekite su mumis šiandien, norėdami sužinoti daugiau ir susitarti dėl susitikimo.

IŠSAMESNĖ INFORMACIJA IR REGISTRACIJA

Norite sužinoti apie papildomai teikiamas paslaugas?

Registruokitės ir gaukite specialius pasiūlymus bei naujienas pirmieji: