Psichikos sveikatos centras

Kainoraštis

PASLAUGOS PAVADINIMAS

Kaina prisirašiusiems

Kaina neprisirašiusiems

Psichiatro konsultacijaNemokama70.00 €
Psichiatro konsultacija (nuotolinė)Nemokama40.00 €

Psichiatro paslauga (apsilankymas į namus)

100.00 €

100.00 €

Psichiatro konsultacija (pakartotinė)Nemokama

50.00 €

Psichiatro konsultacija anoniminė70.00 €70.00 €
Psichiatro konsultacija anoniminė (pakartotinė)50.00 €50.00 €
Psichiatro apsilankymas į namus100.00 €100.00 €
Psichikos sveikatos slaugytojos apsilankymas į namus35.00 €35.00 €

Šiame puslapyje nurodytos kainos yra tik informacinio pobūdžio.
Poliklinika pasilieka sau teisę be atskiro įspėjimo keisti paslaugų kainas, teikti naujas paslaugas arba nebeteikti kai kurių paslaugų.

Naugirdas Keblys
Gintarė Baublytė

Siekiant savo pacientams suteikti kuo platesnį sveikatos priežiūros paslaugų spektrą vienoje įstaigoje, taip užtikrinant sveikatos paslaugų prieinamumą Uosto poliklinikoje, adresu Dragūnų g. 2-6, Klaipėda, įsteigėme savo Psichikos sveikatos centrą. Savo pacientams teikiame gydytojo psichiatro, medicinos psichologo, psichikos sveikatos slaugytojo ir socialinio darbuotojo paslaugas. Registracija konsultacijoms vykdoma bendru tel. +370 640 21277 arba atvykus į PSC darbo dienomis nuo 8 val. iki 19 val.

Gerbdami savo pacientų teisę rinktis gydymo įstaigą ir gydantį gydytoją, savo pacientus, norinčius likti įstaigoje, kurioje iki šiol gaudavo psichikos sveikatos paslaugas, informuojame, jog tai galima padaryti pateikus prašymą konkrečios įstaigos registratūroje įprasta tai įstaigai prisirašymų prie gydytojo tvarka. Prašymo formą galite atsispausdinti paspaudę žemiau.

Į Psichikos sveikatos centrą kreiptis rekomenduojama, jeigu Jus vargina:

Psichikos sveikatos centro paslaugos yra teikiamos:

Šiais atvejais reikalinga pagalba suteikiama ir be šeimos gydytojo nukreipimo. Paslaugos, kurios finansuojamos iš privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF), yra nemokamos.

Psichikos sveikatos centre teikiame šias paslaugas:

Nuotolinės konsultacijos

Uosto poliklinikos pacientams ar jų atstovams yra sudaryta galimybė kreiptis į gydytoją psichiatrą, medicinos psichologą, socialinį darbuotoją, psichikos sveikatos slaugytoją ir gauti nuotolinę pirminės ambulatorinės psichikos sveikatos priežiūros paslaugą naudojantis informacinėmis, ir elektroninėmis ryšių technologijomis.

Konsultacija teikiama asmeniui nevykstant į pirminės ambulatorinės psichikos sveikatos priežiūros paslaugas teikiančią įstaigą, iš anksto užsiregistravus numatytai konsultacijai, suderinus su specialistu konsultacijos datą ir laiką. Nuotolinė konsultacija gali būti teikiama nurodytu registratūroje telefonu +370 640 21277

Teikdamas nuotolinę sveikatos paslaugą PSC gydytojas psichiatras įvertina paciento sveikatos būklę (remdamasis paciento ar jo atstovo suteiktais duomenimis) ir sprendžia dėl tolimesnio nuotolinės paslaugos teikimo.

Gydytojas psichiatras, teikdamas nuotolinę sveikatos paslaugą (jei paciento psichikos būklė stabili) gali tęsti ankščiau paskirtų vaistų skyrimą, išrašydamas el. receptą.

Jeigu negalima įsitikinti paciento ar jo atstovo pateikiamų duomenų apie psichikos sveikatą tikrumu, gydytojas psichiatras ar gydytojas vaikų ir paauglių psichiatras gali atsisakyti teikti nuotolinę sveikatos paslaugą:

Tokiais atvejais pacientas registruojamas konsultacijai įprastine tvarka.

Medicinos psichologo diagnostiniai tyrimai nuotoliniu būdu neatliekami, taikomas tik psichologinis konsultavimas.

Medicinos psichologai

Psichikos sveikatos centro paslaugos yra teikiamos:

Šiais atvejais reikalinga pagalba suteikiama ir be šeimos gydytojo nukreipimo. Paslaugos, kurios finansuojamos iš privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF), yra nemokamos.

Anoniminės gydymo paslaugos

Uosto poliklinikos Psichikos sveikatos centras (Dragūnų g. 2-6, Klaipėda) teikia anonimines suaugusių psichiatro bei vaikų ir paauglių psichiatro paslaugas.

Anoniminės paslaugos teikiamos ne jaunesniems kaip 16 m., asmenims, kurie serga šiomis ligomis:

Anoniminės konsultacijos yra mokamos, platesnė informacija apie kainas – žemiau esančiame kainoraštyje.

Vaikų ir paauglių psichiatras

Vaikų ir paauglių psichiatras — tai gydytojas specialistas, kuris diagnozuoja ir gydo psichinės sveikatos sutrikimus. Uosto poliklinikoje teikiamos vaikų psichiatrijos paslaugos skirtos vaikams, turintiems raidos, elgesio, emocinių, nuotaikos, neurozinių, psichozinių ar kitokių sutrikimų.

Kreiptis į vaikų psichiatrą reikia tuomet, kai:

Psichikos sveikatos centro paslaugos yra nemokamos „Uosto poliklinikoje“ prisirašiusiems ir socialiai draustiems asmenims.

„Uosto poliklinikoje“ teikiamos kvalifikuotos psichiatrijos paslaugos:

Kada rekomenduojama kreiptis į PSC (Psichikos sveikatos centrą)?

Psichiatrijos ir psichologijos paslaugos skirtos tirti elgesį, raidos sutrikimus, psichikos procesus. Į PSC rekomenduojama kreiptis jaučiant nerimą, stresą, įtampą, turint problemų šeimoje, norint sustiprinti pasitikėjimą savimi, patyrus psichologines traumas ir panašiais atvejais. Gydytojo psichiatro paslaugos reikalingos, kai pacientui pasireiškia psichinių ligų simptomai ir reikalingas gydymas medikamentais.

Vaikų psichiatrijos paslaugos skirtos vaikams, turintiems raidos, elgesio, emocinių, nuotaikos, neurozinių, psichozinių ar kitokių sutrikimų.

Psichikos sveikatos centro paslaugos yra nemokamos „Uosto poliklinikoje“ prisirašiusiems ir socialiai draustiems asmenims.

IŠSAMESNĖ INFORMACIJA IR REGISTRACIJA

Norite sužinoti apie papildomai teikiamas paslaugas?

Registruokitės ir gaukite specialius pasiūlymus bei naujienas pirmieji: