Norime Jus informuoti, kad šiuo metu vyksta svetainės atnaujinimo darbai, siekdami suteikti jums dar geresnę naudotojo patirtį. Atsiprašome už nepatogumus.
Atsiprašome už nepatogumus įstaigos telefonas laikinai neveikia.

Masažai

Reabilitologo Kainoraštis

PASLAUGOS PAVADINIMAS

KAINA DRAUSTIEMS PSD* IR PRISIRAŠIUSIEMS

KAINA neDRAUSTIEMS psd* / nePRISIRAŠIUSIEMS

Pirminė reabilitologo konsultacija40.00 €50.00 €
Pakartotinė reabilitologo konsultacija25.00 €30.00 €

*PSD – privalomasis sveikatos draudimas

Šiame puslapyje nurodytos kainos yra tik informacinio pobūdžio.
Poliklinika pasilieka sau teisę be atskiro įspėjimo keisti paslaugų kainas, teikti naujas paslaugas arba nebeteikti kai kurių paslaugų.

Masažai:

Masažas – viena seniausiai žinoma sveikatos priežiūros praktika. Apie ją rašoma dar senovės kinų medicinos tekstuose, parašytuose daugiau nei prieš 4000 metų. Masažas atliekamas siekiant pagerinti kraujo ir limfos tėkmę, sumažinti raumenų įtampą ar suglebimą, stimuliuoti nervų sistemą ir sustiprinti audinių gijimą. Tai ne tik gydomoji priemonė, bet ir puiki įvairių susirgimų profilaktika. Masažas atliekamas rankomis, specialiais įrankiais arba aparatais.

Uosto poliklinikoje siūlomos šios masažų rūšys:

„Deep Tissue“ (giliųjų audinių masažas)

Masažo technika, atpalaiduojanti ir atkurianti jungiamuosius audinius. Giliųjų audinių masažas dažniausiai atliekamas sutelkiant dėmesį į konkrečią problemą.

Giliųjų raumenų masažas padeda pašalinti ar sumažinti:

Masažas atliekamas pirštų galiukais, plaštakomis, rankomis, alkūnėmis ir dilbiais.

„Press Rolling“ masažas

Šio masažo metu taikomos technikos kardinaliai skiriasi nuo klasikinio masažo — judesiai atliekami skirtingomis rankų dalimis ir skirtingu greičiu, intensyvumu bei stiprumu. Jų dėka greitai pašalinamas raumenų nuovargis, suaktyvinama kraujotaka ir medžiagų apykaita, padidėja kūno tonusas.

Masažas rekomenduojamas žmonėms, patiriantiems didelį fizinį krūvį, nuolatinį nuovargį ir raumenų skausmus. Taip pat tiems, kurie negali skirti daug laiko masažo seansams ir nemėgsta masažų su eteriniais aliejais.

Holistinis masažas

Tai terapinis masažas, kuris veikia fizinį, emocinį, psichinį ir dvasinį kūno lygius. Šis masažas apima stuburo, veido bei kitas kūno masažo technikas ir baigiasi pėdų masažu. Jau po vienos procedūros dingsta raumenų įtampa, pagerėja limfotaka ir kraujotaka, išlaisvinami sustingę sąnariai.

Vakuumo terapija:

Vakuumo terapija — neinvazinė masažo technika, pagrįsta vakuumo principu. Procedūros metu ant žmogaus kūno tvirtinamos specialios vakuuminės taurelės. Terapijos metu stimuliuojami raumenys, skaidomas celiulitas ir riebalų sankaupos, pašalinami toksinai, pagerėja limfos tėkmė. Vakuuminė terapija taip pat padeda atkurti natūralų odos elastingumą. Ši procedūra neskausminga, saugi ir labai efektyvi.

Norint pasiekti maksimalius rezultatus, rekomenduojama atlikti 10-12 procedūrų.

Druskų kambarys:

Tai patalpa, kurioje palaikoma speciali drėgmė, pastovi druskų koncentracija bei temperatūra. Būnant šiame kambaryje, į žmogaus kvėpavimo takus patenka bronchus valančios ir organizmą teigiamai veikiančios druskos. Toks gydymas vadinamas haloterapija.

Į druskų kambarį per specialias angas purškiamas sausas druskos aerozolis. Uosto poliklinikos druskų kambaryje veikia modernus, pagal aukščiausius kokybės ir funkcionalumo standartus pagamintas ultragarsinis druskų purkštuvas “SeaClimate”. Šis prietaisas, naudojant negyvosios jūros druskos tirpalą, tiekia sausą, kvėpavimo takus teigiamai veikiantį druskos rūką.

Holistinė terapija būsimoms mamoms

Svarbiausias masažo tikslas — visapusiškas atsipalaidavimas. Masažas nėščiajai ne tik palengvins laukimą, bet ir padės pasiruošti būsimam gimdymui. Ši terapija – specialus įvairias technikas apimantis masažas, kurio metu stimuliuojamos tik tam tikros zonos.

Holistinė terapija būsimoms mamoms

Ši procedūra padeda užtikrinti puikią nėščiosios savijautą ir ramų bei saugų laukimą.

Išsamesnė informacija ir registracija

Norite sužinoti apie papildomai teikiamas paslaugas?

Registruokitės ir gaukite specialius pasiūlymus bei naujienas pirmieji: