Norime Jus informuoti, kad šiuo metu vyksta svetainės atnaujinimo darbai, siekdami suteikti jums dar geresnę naudotojo patirtį. Atsiprašome už nepatogumus.
Atsiprašome už nepatogumus įstaigos telefonas laikinai neveikia.

Laboratorinės medicinos gydytojai

Laboratorinės medicinos gydytojo funkcija — paskirti tinkamus tyrimus, padėti diagnozuoti ligą ir įvertinti tyrimų rezultatus. Specialistas dirba savarankiškai, bendradarbiaudamas su kitais sveikatos priežiūros paslaugas teikiančiais gydytojais.

Pagrindinis laboratorinės medicinos gydytojo tikslas – vykdyti sėkmingą ir efektyvią kiekvieno paciento sveikatos priežiūrą, grįstą kokybiškomis, greitai atliekamomis ir tiksliomis diagnostikos paslaugomis.

Pagrindinės laboratorinės medicinos gydytojo veiklos sritys:

Pagrindinės laboratorinės medicinos gydytojo veiklos sritys:

Kad liga būtų nustatyta tiksliai, nepakanka sužinoti vien tik paciento nusiskundimus, reikalingi objektyvūs tyrimai. Apklausos ir pirminės apžiūros metu šeimos gydytojas dažnai gali tik preliminariai nuspręsti, koks susirgimas kankina pacientą. Žinoma, tokia apžiūra – reikšminga vertinant kiekvieną individualų atvejį, tačiau tam, kad būtų galima sėkmingai diagnozuoti paciento ligą, būtina skirti tyrimus, kuriuos atlieka laboratorinės medicinos gydytojas. Įvertinus rezultatus, pacientas gali būti nukreipiamas tolimesniam gydymui.

Visi žmogaus organai, atliekantys tam tikrą organizmo funkciją, į kraują išskiria tam tikras medžiagas. Pavyzdžiui, jeigu norima patikrinti skydliaukės veiklą, reikalingas hormonų tyrimas iš kraujo, tada matoma, kiek hormonų išskiria skydliaukė. Vieno hormono tyrimo kartais nepakanka, nes pasitaiko atvejų, kad vieno hormono išskiriama reikiamas kiekis, o kitų — ne. Tik atlikus visus skydliaukės išskiriamų hormonų tyrimus, gaunamas rezultatas, kiek šių medžiagų yra paciento kraujyje. Tada galima diagnozuoti ligą ir paskirti gydymą. Tas pats principas galioja kiekvienam organui.

Laboratorinė diagnostika:

Itin reikšminga ir nuolat tobulėjanti medicinos sritis. Šiame sektoriuje pastaruoju metu įvyko daug reikšmingų pokyčių. Tyrimai atliekami pasitelkiant modernią įrangą ir nuolat tobulinant diagnostikos metodikas. Laboratorinės medicinos gydytojas savo darbe naudojasi moderniais mikroskopais, matuokliais, analizatoriais ir saugumą užtikrinančiomis dezinfekcinėmis bei apsaugos priemonėmis.

Uosto poliklinikoje dirbantis aukščiausios kvalifikacijos laboratorinės medicinos gydytojas atliks visus, tiksliai diagnozei nustatyti reikalingus laboratorinius tyrimus, diagnozuos susirgimą ir paskirs reikiamą gydymą.

Išsamesnė informacija ir registracija

Norite sužinoti apie papildomai teikiamas paslaugas?

Registruokitės ir gaukite specialius pasiūlymus bei naujienas pirmieji: