Diabetinės pėdos kabinetas

Cukrinis diabetas arba cukraligė

Tai angliavandenių apykaitos sutrikimų sukelta liga, lemianti gliukozės kiekio kraujyje padidėjimą. Nuo šios klastingos, sunkios ir visą gyvenimą trunkančios ligos kenčiančių žmonių skaičius kasmet nepaliaujamai auga. Iš visų sergančiųjų daugiau nei 90 proc. pacientų kenčia nuo antrojo tipo cukrinio diabeto. Ši liga – viena dažniausių mirties priežasčių išsivysčiusiose šalyse.

Diabetą gali sukelti tokie rizikos veiksniai kaip:

Šia liga polinkį sirgti turi vyresnio nei 40 metų amžiaus žmonės, tie, kurie skundžiasi padidėjusiu kraujospūdžiu ar per dideliu cholesterolio kiekiu kraujyje, taip pat tie, kurių giminėje yra cukriniu diabetu sergančių asmenų.

Pagrindinė ir opiausia sergančiųjų cukriniu diabetu problema – diabetinės pėdos sindromas. Padidėjęs cukraus kiekis kraujyje neigiamai veikia pėdose esančias kraujagysles, o tai gali sukelti rimtas komplikacijas — invalidumą.

Gydytojai pastebi, kad ne visi pacientai žino, kaip tinkamai prižiūrėti savo pėdas. Siekiant suteikti nuo cukrinio diabeto kenčiantiems pacientams išsamią ir kokybišką informaciją apie šią ligą bei pagerinti jų gyvenimo kokybę, Uosto poliklinikoje įsteigtas Diabetinės pėdos kabinetas.

Į Uosto poliklinikos Diabetinės pėdos kabinete dirbančius specialistus patariama kreiptis, jeigu sergate cukriniu diabetu ir susidūrėte su:

Cukriniu diabetu sergančius pacientus privalu mokyti nuolat kontroliuoti ir prižiūrėti savo ligą. Gera ir kokybiška diabeto kontrolė yra efektyvus būdas užtikrinti geresnius gydymo rezultatus ir sulėtinti ar net pristabdyti įvairių su diabetu susijusių komplikacijų progresavimą.

Registracija tel.: +37064021277

Asmenims, draustiems privalomuoju sveikatos draudimu ir turintiems šeimos gydytojo ar specialisto siuntimą, Diabetinės pėdos kabineto paslaugos nemokamos.

Kainoraštis

PASLAUGOS PAVADINIMASSu siuntimu bei draustiems Be siuntimo / nedraustiems

DIABETINĖS PĖDOS PASLAUGOS

Slaugytojo diabetologo konsultacija suaugusiemsNemokama20.00 €
Įaugusio nago tvarkymas15.00 €25.00 €
Gydomasis pedikiūras20.00 €30.00 €
Nuospaudų šalinimas15.00 €25.00 €
Žaizdų priežiūra15.00 €25.00 €

Šiame puslapyje nurodytos kainos yra tik informacinio pobūdžio.
Poliklinika pasilieka sau teisę be atskiro įspėjimo keisti paslaugų kainas, teikti naujas paslaugas arba nebeteikti kai kurių paslaugų.

Norite sužinoti apie papildomai teikiamas paslaugas?

Registruokitės ir gaukite specialius pasiūlymus bei naujienas pirmieji: