Norime Jus informuoti, kad šiuo metu vyksta svetainės atnaujinimo darbai, siekdami suteikti jums dar geresnę naudotojo patirtį. Atsiprašome už nepatogumus.
Atsiprašome už nepatogumus įstaigos telefonas laikinai neveikia.

Diabetinės pėdos kabinetas

Kainoraštis

PASLAUGOS PAVADINIMAS

KAINA DRAUSTIEMS PSD* IR PRISIRAŠIUSIEMS

KAINA neDRAUSTIEMS psd* / nePRISIRAŠIUSIEMS

DIABETINĖS PĖDOS PASLAUGOS

Slaugytojo diabetologo konsultacija suaugusiems

10.00 €

20.00 €
Įaugusio nago tvarkymas

20.00 €

30.00 €

Gydomasis pedikiūras

30.00 €

35.00 €

Gydomasis pedikiūras namuose (mieste)

35.00 €

40.00 €

Gydomasis pedikiūras namuose (užmiestyje)

40.00 €

45.00 €

Nuospaudų šalinimas15.00 €25.00 €
Žaizdų priežiūra15.00 €25.00 €

*PSD – privalomasis sveikatos draudimas

Šiame puslapyje nurodytos kainos yra tik informacinio pobūdžio.
Poliklinika pasilieka sau teisę be atskiro įspėjimo keisti paslaugų kainas, teikti naujas paslaugas arba nebeteikti kai kurių paslaugų.

*Asmenims, draustiems privalomuoju sveikatos draudimu ir turintiems šeimos gydytojo ar specialisto siuntimą, Diabetinės pėdos kabineto paslaugos nemokamos.

Cukrinis diabetas arba cukraligė:

Tai angliavandenių apykaitos sutrikimų sukelta liga, lemianti gliukozės kiekio kraujyje padidėjimą. Nuo šios klastingos, sunkios ir visą gyvenimą trunkančios ligos kenčiančių žmonių skaičius kasmet nepaliaujamai auga. Iš visų sergančiųjų daugiau nei 90 proc. pacientų kenčia nuo antrojo tipo cukrinio diabeto. Ši liga – viena dažniausių mirties priežasčių išsivysčiusiose šalyse.

Diabetą gali sukelti tokie rizikos veiksniai kaip:

Gydytojas, kuris diagnozuoja ir gydo įgimtas ar įgytas vaikų širdies bei kraujagyslių ligas, tiria širdį ir nustato širdies ritmo sutrikimus.

Šia liga polinkį sirgti turi vyresnio nei 40 metų amžiaus žmonės, tie, kurie skundžiasi padidėjusiu kraujospūdžiu ar per dideliu cholesterolio kiekiu kraujyje, taip pat tie, kurių giminėje yra cukriniu diabetu sergančių asmenų.

Pagrindinė ir opiausia sergančiųjų cukriniu diabetu problema – diabetinės pėdos sindromas. Padidėjęs cukraus kiekis kraujyje neigiamai veikia pėdose esančias kraujagysles, o tai gali sukelti rimtas komplikacijas — invalidumą.

Gydytojai pastebi, kad ne visi pacientai žino, kaip tinkamai prižiūrėti savo pėdas. Siekiant suteikti nuo cukrinio diabeto kenčiantiems pacientams išsamią ir kokybišką informaciją apie šią ligą bei pagerinti jų gyvenimo kokybę, Uosto poliklinikoje įsteigtas Diabetinės pėdos kabinetas.

Į Uosto poliklinikos Diabetinės pėdos kabinete dirbančius specialistus patariama kreiptis, jeigu sergate cukriniu diabetu ir susidūrėte su:

Gydytojas, kuris diagnozuoja ir gydo įgimtas ar įgytas vaikų širdies bei kraujagyslių ligas, tiria širdį ir nustato širdies ritmo sutrikimus.

Cukriniu diabetu sergančius pacientus privalu mokyti nuolat kontroliuoti ir prižiūrėti savo ligą. Gera ir kokybiška diabeto kontrolė yra efektyvus būdas užtikrinti geresnius gydymo rezultatus ir sulėtinti ar net pristabdyti įvairių su diabetu susijusių komplikacijų progresavimą.

Išsamesnė informacija ir registracija

Norite sužinoti apie papildomai teikiamas paslaugas?

Registruokitės ir gaukite specialius pasiūlymus bei naujienas pirmieji: