Greitas gyvenimo tempas, nuovargis, stresas, netinkama mityba ar judėjimo stoka negailestingai veikia mūsų organizmą. Dėl to gali suprastėti ne tik bendra savijauta, bet ir sveikata. Sveikos gyvensenos principų nepaisymas pirmiausia pakenkia kraujotakai. Net 80% viso kūno kraujo cirkuliuoja smulkiosiose kraujagyslėse, tad sutrikus organizmo veiklai, pirmiausia nukenčia būtent jos. Šioms kraujagyslėms tampa vis sunkiau pašalinti minkštuosiuose audiniuose besikaupiančius toksinus, tad ilgainiui gali imti varginti sunkumo jausmas, lėtinis nuovargis, odos problemos, raumenų tonuso sumažėjimas ar riebalinio audinio sankaupos.

Teršalų šalinimas iš minkštųjų audinių – ilgas ir sudėtingas procesas. Atkakliai stengiantis įgyvendinti sveikos gyvensenos principus, pastebimam organizmo būklės pagerėjimui pasiekti prireiks kelių mėnesių arba netgi metų. Tačiau šį procesą ženkliai pagerinti galima pasitelkiant vakuumo terapiją.

Vakuumo terapija – kas tai?

Vakuumo terapija – tai jau daugybę metų naudojama sveikatingumo procedūra, pagrįsta vakuumo principu. Atliekant šią procedūrą, ant žmogaus kūno tvirtinamos specialios taurės, sukuriančios kraujotaką suaktyvinantį ir kenksmingas medžiagas iš organizmo šalinantį efektą. Atliekant vakuuminį masažą, ženkliai suaktyvėja limfos apytaka, odos ir poodinio sluoksnio kraujagyslių veikla ir sužadinami gyvybingumą praradę kūno audiniai. Tai leidžia pagreitinti kraujo, limfos ir tarpląstelinių skysčių cirkuliaciją ne tik odoje, bet ir giliai esančiuose audiniuose ir taip iš organizmo daug greičiau pašalinti nuodingus medžiagų apykaitos produktus. Vakuumo terapija leidžia pasiekti šių rezultatų:
• Atpalaiduojami įsitempę raumenys, sumažėja arba visiškai išnyksta raumenų skausmai bei tempimas;
• Pagerinama kraujagyslių ateroskleroze, išemine širdies liga ir kitais širdies bei kraujagyslių sistemos susirgimais besiskundžiančių pacientų būklė;
• Suaktyvinama organizmo imuninė sistema, tad reguliariai atliekant procedūras padidėja atsparumas įvairioms infekcijoms;
• Sureguliuojami medžiagų apykaitos procesai;
• Padidinamas deguonies kiekis audiniuose, todėl jie suminkštėja, oda tampa elastingesnė ir lygesnė;
• Normalizuojama žarnyno veikla;
• Skatinama odos endorfino gamyba;
• Gydomas net ir įsisenėjęs celiulitas;
• Nuo odos paviršiaus panaikinami smulkūs kapiliarai;
• Sumažinamas riebalinio audinio sluoksnis bei kūno apimtys;
• Mažinamas stresas, kiekvienos procedūros ženkliai pagerėja emocinė būsena, patiriamas atsipalaidavimas ir ramybės jausmas.

Kaip atliekama vakuumo terapija?

Vakuumo terapiją gydytojai neretai paskiria tiems, kurie turi širdies ir kraujagyslių ligų bei kitų lėtinių susirgimų, tačiau ši procedūra naudinga ir sveikiems žmonėms. Reguliariai atliekami vakuuminės terapijos seansai ypač naudingi sunkų darbą dirbantiems, daug streso patiriantiems mažai judantiems ar ne itin sveiką gyvenimo ritmą gyvenantiems žmonėms. Kartą per keletą mėnesių atliekama vakuuminė terapija padės atsikratyti raumenų sąstingio ir suglebimo, pagražinti figūrą ir pajusti kūną užplūstančias jėgas.

Priklausomai nuo paciento nusiskundimų ar turimų ligų, probleminėje zonoje prispaudžiamas reikiamas vakuuminių taurių skaičius. Procedūra – neskausminga, tačiau jos metu galite jausti nežymų tempimo ar spaudimo jausmą. Neišsigąskite, jei po procedūros pajusite niežėjimą ar ant odos pastebėsite neryškių dėmių. Tai – ženklas, kad oda šalina toksinus.

Išbandykite vakuuminę terapiją Uosto poliklinikoje, ir įsitikinkite, kad tai veiksmingas būdas, leidžiantis pagerinti sveikatą ir pasijusti taip gerai, kaip jau seniai nesijautėte!

CategoryReabilitacija