Mūsų psichinė arba emocinė sveikata apima fizinę, socialinę ir emocinę gerovę. Turėdami gerą psichinę sveikatą, ne tik jaučiamės puikiai, bet ir galime būti pilnaverčiais visuomenės nariais. Iškilus su psichika ar emocine sveikata susijusiems negalavimams, tampa sunku gyventi pilnavertį gyvenimą, tad tokiu atveju būtina kreiptis į specialistus, kurie padėtų įveikti visas iškilusias problemas.

Pirminė asmens psichikos sveikatos priežiūros įstaiga – tai pirmoji vieta, kurioje turėtų apsilankyti pacientas, išgyvenantis psichologines ar psichines problemas ar norėdamas pasitikrinti savo psichinę sveikatą.

Uosto poliklinikoje jau veikia Pirminės psichikos sveikatos centras, kuriame dirba profesionalių ir patyrusių gydytojų komanda, kuri pasirūpins Jumis ir padės išspręsti visas iškilusias problemas:

  • Vaikų psichiatrė Banga Nastopkaitė dirba su viena jautriausių pacientų grupių – vaikais. Ši gydytoja konsultuoja, diagnozuoja ir gydo vaikų ir paauglių elgesio bei emocines problemas, o prireikus konsultuoja tėvus su auklėjimo susijusiais klausimais.
  • Suaugusiųjų psichiatras Olegas Dutovas teikia psichologinę pagalbą su nuotaikos sutrikimais, nerimu, priklausomybės ligomis ar kitomis psichologinėmis problemomis bei susirgimais susiduriantiems žmonėms. Taip pat konsultuoja šeimas ar atlieka profilaktinius patikrinimus, reikalingus vairuotojo pažymai išduoti.
  • Medicinos psichologės Viktorija Tarozienė ir Diana Būtienė atlieka psichologines konsultacijas tiek tiems, kurie patiria psichologinių sunkumų, tiek ir žmonėms, turintiems psichikos sutrikimų ir prireikus pateikia įvertinimo išvadą.
  • Socialinė darbuotoja Irena Tunaitė prireikus padeda stiprinti paciento gebėjimus prisitaikyti prie visuomenės, integruotis į ją ir skatinti pilnavertiškesnį žmogaus socialinį funkcionavimą.

Mums rūpi Jūsų sveikata, o nepaprastai reikšminga jos dalis – Jūsų savijauta!

CategoryKita

2018 - © Visos teisės saugomos.

Susisiekite    +37064021277