Pristatome naujieną – dubens dugno raumenų stiprinimo treniruotes su bio grįžtamuoju ryšiu. Treniruotės skirtos pacientams, kenčiantiems nuo susilpnėjusių dubens dugno raumenų lemto šlapimo nelaikymo, pvz.: kosint, juokiantis, bėgant, jaunoms moterims po gimdymo, uretros slinkimo (prolapso), seksualinio aktyvumo sumažėjimo tiek moterims, tiek vyrams (erekcijos sutrikimai), taip pat, nestabilumo ir nugaros skausmo juosmens srityje, klubų ar net kelių skausmo.

Kaip tai veikia?

Pacientas pratimus atlieka sėdėdamas. Sėdynėje įmontuotu sensoriumi prietaisas fiksuoja dubens dugno raumenų aktyvumą juos įtempiant, atpalaiduojant ar sulaikant. Monitoriuje matomas aiškus ir suprantamas grafikas, rodantis paciento rezultatus.

Indikacijos:

• šlapimo nelaikymui dėl šlapimo pūslės / šlapimtakio disfunkcijos, dirgliosios žarnos sindromui;
  • neteisingai laikysenai;
  • nugaros skausmams;
  • prieš ir po gimdymo;
  • erektilinei disfunkcijai;
  • dubens organų (uretrovaginaliniam / uretros) prolapsui;
  • reabilitacijai po dubens organų operacijų;
  • reabilitacijai po prostatos operacijų ir kt.

Susisiekite

CategoryBe kategorijos