Uosto poliklinikos iniciatyva rengiamas piešimo konkursas. Kurios tema „Sveika širdis – mano ateitis“. Šiame projekte dalyvauja Klaipėdos mokyklų pirmųjų klasių mokiniai, kurie turi nupiešti piešinius, kaip jie įsivaizduoja kas yra sveika širdis. Visi piešiniai bus eksponuojami spalio 15 – 19 dienomis Uosto poliklinikos patalpoje prie registratūros. Mūsų poliklinikos pacientai, slaptu balsavimu išrinks patį gražiausią ir kūrybiškiausią piešinį. Išrinktas piešinys bus vertinamas vaikų psichiatrės Bangos Nastopkaitės bei garsaus dailininko – fotomenininko. Gražiausio bei kūrybiškiausio piešinio savininkas bus apdovanotas spalio 22 dieną. Šia dovana džiaugsis visa nugalėtojo klasė, kurie galės pramogauti vaikų žaidimo kambaryje „Stebuklų miškas“.

Atsisųsti PDF

Uosto-Poliklinika-skelbia-konkursą-–-„Sveika-širdis-–-mano-ateitis“-!