Uosto polikliniką parėmė UAB “Fjord Sales“

Norime nuoširdžiai padėkoti UAB „Fjord Sales“ vadovui, kuris Uosto polikliniką parėmė 1000 medicininių kaukių, skirtų mūsų darbuotojams.

„Uosto poliklinikoje“ dažnai susiduriame su pacientų nepasitenkinimu, kai prašome, atvykstant į kliniką dėvėti medicinines kaukes. Juk karantinas nutrauktas, o medicininės kaukės nebėra būtinos parduotuvėse, prekybos centruose, kirpyklose, autobusuose ir t. t., tad kodėl turiu dėvėti kaukę pas jus?

Vertinant šį mūsų klinikos reikalavimą, reikėtų pirmiausia prisiminti, kad, nors karantinas buvo nutrauktas, šalyje vis dar išlieka ekstremalioji padėtis. Tai reiškia, kad kai kurie medicininių įstaigų veiklos apribojimai, atsiradę karantino metu, išlieka. Tarp jų – ir reikalavimas patalpose dėvėti apsauginę kaukę bei reguliuoti pacientų srautus, reguliariai dezinfekuoti patalpas.

lor paslaugos
Dalintis