Tyrimų centras

Biomedicininiai tyrimai – neatsiejama medicinos mokslo ir praktikos sritis. Šių tyrimų tikslas – didinti medicinos mokslo pažangą ir kurti inovacijas. Biomedicininiuose tyrimuose savanoriškai dalyvauja įvairūs žmonės ar jų grupės (toliau – tiriamieji).

Kiekvienais metais klinikiniuose tyrimuose dalyvauja daugybė žmonių iš viso pasaulio. Esama daug priežasčių, kodėl jie pasirenka dalyvavimą šiuose tyrimuose:

 – Galimybė išbandyti naujų vaistų efektyvumą. Tiriamieji gali vartoti vaistus, kurių dar negali įsigyti kiti pacientai.

 – Geresnio gydymo galimybė. Kai kurie žmonės serga ligomis, kurioms gydyti nepakanka rinkoje esančių vaistų. Dalyvaudami klinikiniuose tyrimuose, tiriamieji turi galimybę išbandyti naujus vaistus, kurie gali padėti įveikti turimas ligas bei negalavimus. Be to, kai kurie žmonės tyrimuose dalyvauja ir todėl, nes vartodami jiems paskirtus vaistus susiduria su nepageidaujamais šalutiniais poveikiais ir nori išbandyti, ar organizmas toleruotų naująjį vaistą.

– Indėlis į medicinos mokslą. Dar vienas kai kurių tiriamųjų tikslas – siekis padėti mokslininkams atrasti atsakymus į mokslinius ar medicininius klausimus, galinčius padėti kitiems pacientams ateityje.

Tiriamiesiems visuomet užtikrinama visapusiška medicininė priežiūra ir galimybė artimai bendrauti su gydytojais bei slaugos specialistais visais rūpimais klausimais. Be to, griežtai paisoma saugos ir biomedicininių tyrimų etikos reikalavimų. Dalyvaudami klinikiniuose tyrimuose, pacientai yra stebimi reguliariau ir nuodugniau, negu įprasto gydymo kurso metu. Jeigu pastebimas šalutinis poveikis, jis nedelsiant pašalinamas.

Uosto poliklinika – viena naujausių, pažangiausių ir sparčiausiai besivystančių uostamiesčio gydymo įstaigų. Naujoji Uosto poliklinikos misija – plėsti savo veiklą ir prisidėti prie biomedicininių tyrimų vykdymo. Dėl šios priežasties, pasirašyta sutartis su „Inlita“, UAB  dėl biomedicininių tyrimų veiklos koordinavimo.

Informacija dėl vakcinacijos nuo Covid-19

Kviečiame skaityti svarbią informaciją dėl vakcinacijos nuo COVID-19.

Primename, kad vakcinacija yra savanoriška, o vakcina ir skiepijimo paslauga – nemokama.