TIK ŠĮ MĖNESĮ – CELIAKIJOS IŠTYRIMAS, UŽ SPECIALIĄ KAINĄ

Celiakija – tai autoimuninė genetinė virškinamojo trakto liga, kurią pažįstame gliuteno netoleravimo vardu. Šia liga sergantis žmogus negali vartoti produktų, turinčių gliuteno, tai yra, kviečių, rugių, miežių, avižų ir kitų javų baltymo.

Celiakijos simptomai:

• Pilvo skausmas
  • Pilvo pūtimas
  • Viduriavimas
  • Vidurių užkietėjimas
  • Sulėtėjęs augimas (vaikams)
  • Geležies deficitinė anemija
  • Osteoporozė
  • Stomatitai, dantų emalio vystymosi sutrikimai
  • Dermatitas

Kartais ši liga gali būti susijusi su kitomis patologijomis – cukriniu diabetu, tiroiditu. Celiakija gali sirgti tiek vaikai, tiek suaugusieji.

Jei jaučiate vieną iš simptomų, ar įtariate, kad celiakija gali sirgti vaikas, atlikite Anti-tTGIgA tyrimą.

Tik šį mėnesį siūlome net du ištyrimo paketus, už specialią kainą:

MINI

– Anti-tTGIgA  tyrimas

– Gliukozė

10 EUR vietoje 15 EUR*

IŠPLĖSTINIS

Anti-tTGIgA

Glu

Fe

Mg

VitB12

TTH

FT4

42 EUR vietoje 58 EUR*

*Kraujo paėmimo paslauga neįskaičiuota. Paslaugos kaina 2 EUR.

celiakijos tyrimo akcija
Dalintis

Atlik COVID-19 tyrimą!

Nuo penktadienio (gegužės 15 dienos), vadovaujantis LR sveikatos apsaugos ministro 2020-05-04 įsakymu Nr. V-1085, Uosto poliklinikoje galima atlikti COVID-19 molekulinį PGR tyrimą iš nosiaryklės!
Tyrimas atliekamas Uosto poliklinikos filiale, Dragūnų g. 2-6, Klaipėdoje. Rezultatus pacientas galės sužinoti kitos dienos ryte.
Tyrimas – MOKAMAS. Kaina – 76€.
Būtina išankstinė registracija telefonu: 869967941