SVARBI INFORMACIJA PACIENTAMS

SVARBI INFORMACIJA PACIENTAMS dėl didėjančio susirgimų COVID-19 skaičiaus

Atsižvelgdami į drastiškai didėjantį susirgimų COVID-19 skaičių, norime paprašyti pacientų, kuriems pasireiškė bent vienas iš galimų viruso simptomų (padidėjusi kūno temperatūra, kosulys, dusulys), nevykti į kliniką, nebent šeimos gydytojas nurodė kitaip.

Jei jums yra paskirtas ar šiuo metu atliekamas COVID-19 tyrimas, labai prašome informuoti registratūros darbuotoją ar gydytoją.

Pagal LR Vyriausybės nutarimą, nuo lapkričio 7 dienos, visoje šalyje skelbiamas karantinas. Atsižvelgdama į susidariusią situaciją, Uosto poliklinika keičia pacientų priėmimo tvarką – prieš atvykstant prašome visų pacientų registruotis iš anksto, tik telefonu.

Registruotis galite telefonu: +37064021277 arba internetu: https://uostopoliklinika.lt/registracija/  Registracija, atvykus į įstaigą negalima.

Saugokite savo ir medikų sveikatą!

reumatologo paslaugos
Share on facebook
Dalintis

Atlik COVID-19 tyrimą!

Nuo penktadienio (gegužės 15 dienos), vadovaujantis LR sveikatos apsaugos ministro 2020-05-04 įsakymu Nr. V-1085, Uosto poliklinikoje galima atlikti COVID-19 molekulinį PGR tyrimą iš nosiaryklės!
Tyrimas atliekamas Uosto poliklinikos filiale, Dragūnų g. 2-6, Klaipėdoje. Rezultatus pacientas galės sužinoti kitos dienos ryte.
Tyrimas – MOKAMAS. Kaina – 76€.
Būtina išankstinė registracija telefonu: 869967941