Mielieji vaikučiai ir jų tėvai, artėja Šv. Kalėdos ir mes jaučiame kad Kalėdų Šv. Angelai pripildo mūsų žemę šventine nuotaika, pakyla žmogaus dvasia. Visą Kalėdų šventinį laikotarpį Šv. Angelai siekia apsaugoti visus žmones.

Todėl kviečiame visus jus prisijungti prie mūsų Uosto poliklinikos Taikos 48b, Klaipėdoje rengiamos „ŠV. KALĖDŲ ANGELŲ UOSTO POLIKLINIKOS APRENGIMO“ PROJEKTO.

Jums reikės savo rankomis padaryti papuošimus tik Angelo pavidalu iš bet kokios medžiagos. Geriausiai kad būtų atspari blogiems orams. Pagamintus angelus vaikučiams su tėvais reikės atvežti į mūsų Uosto polikliniką per 10 dienų laikotarpį nuo gruodžio 3 iki gruodžio 13 dienos. Angelus mes kabinsime mūsų pastate.

Kodėl būtent angelai?

Graikiškai žodis „angelas“ reiškia – pasiuntinys. Angelai yra Dievo pasiuntiniai, kurie vaidino svarbų vaidmenį ir Jėzaus Kristaus gimimo istorijoje. Jie įkūnija dangaus būtybes su pora sparnų ir aureole. Sparnai simbolizuoja nemirtingumą, dorybę, taiką, meilę, švarumą ir nekaltumą, o reiškia dangišką kilmę.

Pagal Kalėdų istoriją, angelas pasakė Juozapui tuoktis su Marija. Angelas Gabrielius buvo Dievo pasiuntinys, kuris atnešė gerų naujienų apie Mergelę Mariją, kuri buvo parinkta, kaip Jėzaus Kristaus motina.

Angelas Gabrielius yra laikomas Kalėdų angelu, kuris skleidė žinią apie Jėzaus Kristaus gimimą. Angelai prižiūrėjo, kaip Marija ir Juozapas keliavo į Betliejų, kai ji laukėsi šventojo Sūnaus. Kai angelai sužinojo apie Jėzaus Kristaus gimimą jie sugiedojo giesmę naujagimiui. Jie skrido arčiau žemės ir giedojo giesmes, kurios buvo girdimos Danguje ir žemėje.

Projekto tikslas: palaikyti tėvų ir vaikų Kalėdų tradicijos palaikymą bei tarpusavio ryšių stiprinimą.

Tradicijos – tai nuostabus ritualai, kurie mus sukelia ryškias ir be galo malonias emocijas. Jie mums padeda atskleisti šeimos vertybes ir gyvenimo prioritetus. Šeimos bendravimas švenčių, tradicijų ar šeimos ritualų metų būna šiek tiek kitoks. Gilesnis, prasmingesnis, jautresnis. Toks bendravimas stiprina šeimos artumo jausmą, supratimą, meilę. Šeimos tradicijų palaikymas padeda šeimai išvengti išsibarstymo.

CategoryNaujienos