Procedūros Jūsų komfortui - Uostopoliklinika

Kam yra skirta „Sanakin“ terapija?

„Sanakin“ terapija skirta pacientams, kurie skundžiasi sąnarių skausmais: kelio, klubo, čiurnos, peties sąnarių problemomis, nugaros skausmais, serga artroze, yra patyrę ūmių traumų, raumenų ar sausgyslių plyšimus. Kraujo plazmos injekcijos taikomos ir po atliktų operacijų bei asmenims, kuriems negalima operuotis.

Kas yra „Sanakin“ terapija?

„Sanakin“ terapija – tai gydymas koncentruotos kraujo plazmos injekcijomis. Naudojant šią naują ir patvirtintą technologiją susidaro regeneratyvinis priešuždegiminis serumas, gaunamas iš paciento autologinio (savo paties) kraujo. „Sanakin“ terapija yra paremta biologiniu metodu, kuris leidžia sumažinti skausmą, apribojantį judėjimo galimybes. Koncentruotas serumas, paties paciento kraujas, specialiai paruošus, suleidžiamas į paciento sąnarį ar kitą lėtinio uždegimo vietą. Autologinis serumas turi priešuždegiminių savybių, skatinančių kraujotaką ir gerinančių kremzlės ir kitų audinių regeneraciją. Su „Sanaki“ terapija galima taikyti ir reabilitaciją, fizioterapiją, gydomąją mankštą.

 

„Sanakin“ – tai:

  • natūralus metodas,
  • skatina autologinės regeneracijos jėgas,
  • malšina skausmą,
  • mažina uždegimą,
  • apsaugo kremzlę,
  • neturi šalutinio poveikio,
  • neįmanoma perdozuoti,
  • neribota gydymo trukmė,
  • gyvenimo kokybės gerinimas.

Nuo šiol Uosto poliklinikoje galite atjaunėti! Siūlome ir naujas grožio procedūras.

Mezoterapija – tai procedūra, kurios metu į problemines kūno odos dalis suleidžiamos biologiškai aktyvios medžiagos (kaip, pavyzdžiui, vitaminai, amino rūgštys, mineralinės medžiagos). Tai skatina kraujo cirkuliaciją, odos atsinaujinimą, plaukų augimą, oda tampa drėgnesnė, išsilygina smulkios raukšlelės.

 Hialurono rūgštis – pirmieji odos senėjimo požymiai atsiranda jau 25-30 metų amžiaus. O tai sukeliantys veiksniai gali būti įvairūs: bet įprasto žmogui senėjimo, mūsų odą veikia UV spinduliai, nesveika mityba, rūkymas, alkoholis. Bėgant metams ir prisidedant šiems faktoriams, mažėja kolagenas ir oda praranda stangrumą, elastingumą, gyvybingumą, ima sausėti. Mūsų organizmas pats gamina hialurono rūgštį, tačiau senstant jos kiekis mažėja. Hialuronas užpildo tarpus tarp odos lastelių, suteikdamas odai sveiką drėgmę, stangrumą, tvirtumą.

Kainų sąrašas

 Kaina:

Mezoterapija 35 – 60€
Sanakin injekcija (veidui, dekoltė) 140€
Sanakin injekcija (į raumenis, nervus, dantenas) 150€
Hialurono injekcija (be suleidimo paslaugos) 140€

CategoryKita

2018 - © Visos teisės saugomos.

Susisiekite    +37064021277