Šeimos gydytojas – tai specialistas, kuris aiškiai suvokia, kad Jūsų ir Jūsų šeimos sveikata yra pats brangiausias turtas. Šis gydytojas profesionaliai ir atsakingai rūpinasi vaikų ir suaugusiųjų sveikatos būklės išsaugojimu bei gerinimu. Šeimos gydytojas konsultuoja, diagnozuoja ir gydo visus pacientus, prireikus paskiria būtinus tyrimus ar nukreipia pas kitus specialistus.

Šeimos gydytojo pareigos apima:

 • Vaikų ir suaugusiųjų konsultavimą;
 • Preliminarios ligos diagnozės nustatymą;
 • Būtiniausių tyrimų paskyrimą;
 • Gydymo planavimą ir gydymo proceso kontroliavimą;
 • Nukreipimą kitų specialistų konsultacijoms.

PILDYTI FORMĄ

Šeimos gydytojas gali diagnozuoti ir gydyti įvairius vaikų ir suaugusiųjų susirgimus: dažniausiai pasitaikančias kvėpavimo takų, virškinamojo trakto, širdies, endokrininės sistemos ir kitas vidaus organų ligas. Jeigu pacientui prireikia diagnozuoti sudėtingesnius susirgimus, šeimos gydytojas yra atsakingas už visų reikiamų laboratorinių ir instrumentinių tyrimų paskyrimą bei sklandų ir efektyvų bendradarbiavimą su kitų sričių gydytojais bei specialistais.

Šeimos gydytojai rūpinasi ne tik įvairių ligų ir sveikatos sutrikimų diagnostika bei gydymu, bet ir skiria ypatingą dėmesį pacientų sveikatos stiprinimui, priežiūrai ir susirgimų profilaktikai. Taigi, pas šeimos gydytoją apsilankyti galite ne tik suprastėjus sveikatos būklei ar atsiradus nerimo neduodantiems simptomams, bet ir norėdami atlikti profilaktinius tyrimus, pasikonsultuoti prieš pasirenkant pagal Jūsų amžių ir sveikatos būklę tinkamiausią profilaktinio sveikatos patikrinimo programą, pasitarti dėl sveikos gyvensenos principų taikymo, maisto papildų vartojimo ir kt. Laiku apsilankę pas šeimos gydytoją, galite ne tik išsaugoti nepriekaištingą sveikatos būklę ir gyvenimo kokybę, bet ir užkirsti kelią sudėtingiems ar net grėsmę gyvybei keliantiems susirgimams.

Kontaktai Registracija internetu

Uosto poliklinikoje dirbančios šeimos gydytojų komandos tikslas – kuo greičiau ir efektyviau nustatyti priežastį, dėl kurios sutriko žmogaus sveikata, pritaikyti patį tinkamiausią ir efektyviausią gydymo būdą ir paaiškinti apie profilaktines priemones. Šie specialistai teikia profesionalias sveikatos priežiūros paslaugas ir užtikrina, kad tiek vaikų, tiek suaugusiųjų, tiek senolių sveikatos būkle bus pasirūpinta greitai, profesionaliai ir atsakingai. Pacientai kviečiami reguliariai lankytis pas šeimos gydytoją nepriklausomai nuo amžiaus ir sveikatos būklės, nes laiku pasirūpinti savo ir savo šeimos narių sveikata – kiekvieno iš mūsų pareiga.

 • Pasikeitusi tvarka dėl medicininių pažymų išdavimo nuo 2019 m. Rugsėjo 1d.

  Ugdymo įstaigoms nebeišduodama forma Nr. 094/a „Medicininė pažyma dėl neatvykimo į darbą, darbo biržą ar ugdymo instituciją“

  Sveikatos apsaugos ministerija informavo, kad nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. pakeista formos Nr. 094/a „Medicininė pažyma dėl neatvykimo į darbą, darbo biržą ar ugdymo instituciją“ paskirtis, ir ši forma negalės būti teikiama ugdymo institucijoms.

  Nuo šiol vykti į gydymo įstaigas dėl praleistų pamokų tėvams nebereikės ir jie patys galės pateisinti vaikų praleistas pamokas. Kokia tvarka vyks praleistų pamokų pateisinimas turės nuspręsti mokyklos, kurią lanko jų vaikai, bendruomenė.

  Tikimasi, kad priimti sprendimai sumažins administracinę naštą gydytojams, o sutaupytas laikas padės gerinti sveikatos priežiūros kokybę, trumpės eilės šeimos medicinos paslaugoms gauti.

UOSTO POLIKLINIKOJE  medicinos ir sveikatinimo paslaugas galite įsigyti ypač geromis  sąlygomis – Pirmąją įmoką galėsite atidėti iki 3 mėnesių!

 

Pasiūlymai Jums