Žmogaus organizmas turi daug adaptacinių mechanizmų, padedančių prisitaikyti prie žalingos aplinkos, negalios ar traumos. Tačiau norint grįžti prie ankstesnės gyvenimo kokybės ir atkurti visus judesius, vien pasikliauti savo organizmo galiomis nepakanka. Tokiu atveju gali padėti reabilitologas, kuris paskirs tinkamą reabilitaciją, užtikrinančią greitesnį sveikimą ir kiek įmanoma mažesnius liekamuosius reiškinius.

Kontaktai Registracija internetu

Kartais užtenka vos vieno netinkamo judesio, kad žmogus patirtų traumą, atimančią galimybę pilnavertiškai judėti ir gyventi. Gyvenimo kokybę trikdo ne tik fizinės traumos, bet ir įvairios ligos, rimti sveikatos sutrikimai. Tokiu atveju neretai prireikia profesionalaus specialisto – reabilitologo pagalbos. Šis specialistas gali įvertinti kiekvieno įvairių problemų turinčio paciento būklę, sudaryti įvairiomis priemonėmis grįstą individualią reabilitacijos programą, prižiūrėti šios programos vykdymo eigą ir efektyvumą, o esant poreikiui, šią programą pakoreguoti. Reabilitologas pataria ir moko, kaip sistemingai susigrąžinti pirminę sveikatos būklę.

Esminis reabilitologo tikslas – sugrąžinti kiekvienam pacientui gyvenimo kokybę ir maksimaliai pagerinti jo fizinę bei emocinę būklę. Šis specialistas siekia ne tik grąžinti ikitrauminę būklę ir prarastas organizmo funkcijas, bet ir padeda žmogui formuoti tokį gyvenimo būdą, kuris padės ilgiau išlaikyti pasiektą rezultatą, todėl pacientas skatinamas prisijaukinti sportinį aktyvumą, pilnavertę mitybą ir kitus sveiko gyvenimo būdo principus. Nepakeičiama reabilitacijos nauda ypač vertinama pažangiose ir išsivysčiusiose šalyse.

Reabilitologas padeda nuo įvairių traumų, lūžių ar susirgimų nukentėjusiems ar sudėtingas operacijas patyrusiems žmonėms. Reabilitologo siekiamybė – suteikti šiems pacientams galimybę judėti be skausmo ir diskomforto. Šis specialistas ne tik siekia, kad pacientui būtų pritaikomos tinkamiausios ir efektyviausios reabilitacijos metodikos, bet ir rūpinasi, kad kiekvienas pacientas įgytų reikiamų žinių, padėsiančių saugiau ir greičiau grįžti į įprastinį gyvenimo ritmą. Pas reabilitologą derėtų atvykti nusiteikus pozityviai. Reabilitacijos metu patariama pasikėti specialistu, sąžiningai ir kantriai dirbti, nes paciento motyvacija – viena svarbiausių sėkmingos reabilitacijos sąlygų.

Uosto poliklinikoje dirba profesionalūs reabilitologai, kurie padeda maksimaliai atstatyti ar sugrąžinti sutrikusias organizmo funkcijas operacijas bei traumas patyrusiems ir nuo įvairių ligų kenčiantiems pacientams. Šie specialistai pasirūpins efektyvaus ir individualiai pritaikyto reabilitacijos gydymo plano sudarymu bei vykdymu ir pasiekto rezultato palaikymu.

UOSTO POLIKLINIKOJE  medicinos ir sveikatinimo paslaugas galite įsigyti ypač geromismedlizingas sąlygomis – Pirmąją įmoką galėsite atidėti iki 3 mėnesių!

Pasiūlymai Jums