Šiuolaikiški ir modernūs radiologiniai ir echoskopiniai tyrimai yra vieni reikšmingiausių, neinvaziniu būdu diagnozuojant daugumą ligų. Radiologo-echoskopuotojo veikla apjungia dviejų medicinos sričių – radiologijos ir echoskopijos diagnostikos ir gydymo metodikas bei jų laimėjimus.

Kontaktai Registracija internetu

Radiologija – naujosiomis technologijomis grįstas ir įvairias kompiuterines sistemas pasitelkiantis tyrimo metodas. Radiologija padarė perversmą medicinoje, nes tai metodas, padedantis įvertinti paciento būklę vos jį atvežus į priimamąjį – atlikus kompiuterinę tomografiją ar rentgenografiją, ultragarsą ar magnetinį rezonansą galima tiksliai nustatyti, kas nutiko pacientui. Šis diagnostikos būdas pasitarnauja daugelyje medicinos sričių – nuo insultų diagnostikos iki vėžinių susirgimų nustatymo. Radiologija ypač reikšminga gydant onkologines ligas, nes leidžia ne tik aptikti naviką, bet ir įvertinti jo atsaką gydymui.

Echoskopija – dar vienas pažangus diagnostikos metodas, kurį pasitelkiant galima stebėti paciento vidaus organų judėjimą, kraujotaką ir kitus organizmo sistemų pokyčius. Echoskopijos metu galima ištirti kepenis, tulžies pūslę, kasą, blužnį, inkstus, skydliaukę ir kitus vidaus organus. Echoskopu taip pat galima įvertinti kraujagyslių, raumenų, sąnarių, pilvo ertmės organų, krūtų būklę ir pakitimus, taip pat tirti nėštumo eigą.

Radiologiniai ir echoskopiniai tyrimai leidžia tiksliai įvertinti struktūrinius audinių pakitimus, diagnozuoti širdies ir kraujagyslių, skydliaukės, krūtų, pilvo organų, inkstų ir šlapimo pūslės, dubens organų ir kitus susirgimus.

Radiologas-echoskopuotojas – tai specialistas, kuris kombinuoja radiologijos ir echoskopijos mokslų žinias ir, pasitelkdamas modernią diagnostinę įrangą, atlieka plataus spektro medicinines radiologines ir echoskopines procedūras. Šis specialistas saugiai, greitai ir kokybiškai atlieka visus pacientui paskirtus tyrimus ar gydomąsias procedūras ir taip prisideda prie efektyvaus gydymo proceso užtikrinimo. Radiologiniams ir echoskopiniams tyrimams skirta įranga nuolat tobulinama ir atsiranda vis naujų mechanizmų bei technologijų, padedančių dar greičiau ir efektyviau nustatyti ligą, tas šis specialistas nuolat domisi naujai atsirandančiais radiologinių ir echoskopinių tyrimų metodais bei įranga, nenutrūkstamai mokosi ir gilina savo žinias.

Uosto poliklinikoje dirbantys profesionalūs radiologai-echoskopuotojai reikšmingai prisideda prie kiekvieno paciento gydymo, nes pasitelkdami moderniausią radiologiniams ir echoskopiniams tyrimams skirtą įrangą atlieka inovatyvius, tikslius ir patikimus tyrimus, padedančius tiksliai nustatyti diagnozę ir įvertinti paciento būklę.

UOSTO POLIKLINIKOJE  medicinos ir sveikatinimo paslaugas galite įsigyti ypač geromismedlizingas sąlygomis – Pirmąją įmoką galėsite atidėti iki 3 mėnesių!