Sąnarių, raumenų skausmai ar nenumatytos traumos – itin dažna problema. Ortopedas-traumatologas – tai specialistas, konsultuojantis pacientus, kurie nukentėjo nuo ūmių raumenų ir raiščių patempimų, meniskų plyšimų, sąnarių pažeidimų ar kaulų lūžių, jų pasekmių. Šis gydytojas diagnozuoja ir paskiria gydymą peties, žasto, alkūnės sąnario, dilbio, riešo sąnario, plaštakos, klubo sąnario, čiurnos, kelio ir pėdos srities susirgimams.

Prireikus, ortopedas-traumatologas konsultuoja dėl operacinio gydymo, sąnarių protezavimo, taip pat atlieka medikamentines injekcijas į sąnarius, šalina išnirimus, teikia pirminį chirurginį žaizdos sutvarkymą. Pasitelkdamas šiuolaikinės ortopedijos metodus, šis gydytojas paskiria ortopedinių ligų gydymui, reabilitacijai, sveikatingumui, sportui bei komfortabiliam judėjimui skirtas gydymo priemones, pritaiko galūnių įtvarus bei protezus, avalynės įdėklus, stuburo korsetus ir kitus ortopediniam gydymui skirtus gaminius. Pagrindinis šio specialisto tikslas – pasitelkiant šiuolaikines traumatologijos ir ortopedijos žinias bei modernias technologijas, sugrąžinti pacientams judėjimo laisvę.
Tam, kad tiksliai išsiaiškintų diagnozę ir paskirtų efektyviausią gydymo būdą, savo darbe ortopedas-traumatologas skiria moderniomis technologijomis grįstus tyrimus – magnetinio rezonanso tomografijos (MRT), rentgeno tyrimą. Šis specialistas gali atlikti artroskopines kelio, peties, čiurnos, riešo ar alkūnės operacijas, taip pat chirurginiu būdu pašalinti pėdos kaulų deformacijas.

Kontaktai Registracija internetu

Visos ortopedinės operacijos atliekamos pasitelkiant sveikatą tausojančius metodus – kiek įmanoma mažiau pažeidžiant minkštuosius audinius, išvengiant nervinių galūnių stimuliacijos, minimaliai invaziniu būdu. Po šių operacijų pacientai išleidžiami gydytis namo tą pačią ar kitą dieną. Neretai po traumų bei sužalojimų pacientams pritaikomos įvairios reabilitacinio gydymo metodikos. Ortopedas-traumatologas suteikia visas rekomendacijas, padedančias maksimaliai sutrumpinti gijimo laiką ir susigrąžinti gyvenimo kokybę bei judėjimo laisvę.

Įvairios judamojo aparato traumos gali ištikti kai mažiausiai to tikimės, ir nuo to apsaugotas nėra nei vienas. Į ortopedą-traumatologą patariama kreiptis, jeigu skundžiatės:

  • Įsisenėjusiais sužalojimais;
  • Išsikišusiais pėdų kauliukais;
  • Galūnių deformacijomis ar lūžiais;
  • Kaulų išnirimais;
  • Skolioze (stuburo iškrypimu);
  • Sąnarių, raumenų ar sausgyslių skausmais, tinimais;
  • Traumomis, išvaržomis ir kt.

Uosto poliklinikoje dirba už pacientų judamojo aparato traumų bei sužalojimų diagnostiką ir gydymą atsakingi kvalifikuoti ir patyrę ortopedai-traumatologai, kurie diagnozuoja ir gydo sąnarių pažeidimus, kaulų lūžius ir kitus ortopedinius susirgimus.

Autologinių regeneracijos jėgų skatinimas

Sanakin® – autologinė organizmo regeneracija – technologija, kurios pagalba gydoma artrozė ir uždegimai

Šiuo atradimu remiasi naujoji technologija, kuri gydytojui leidžia per trumpą laiką pradėti judėjimo aparato susirgimų (pavyzdžiui, artrozės) gydymą ir tuo pat metu atlikti skausmo terapiją.

Autologinių imuninių proteinų priešuždegiminis ir regeneracinis poveikis esant artrozei ir sąnarių skausmams yra moksliškai ištirtas su rezultatu:

Paties organizmo imuniniai proteinai veikia tikslingai ir efektyviai! Naudojant šią naują ir patikrintą technologiją susidaro priešuždegiminis regeneracinis serumas, kurio veikimo principas remiasi padidintu paties organizmo citokinų (interleukinų ir augimo faktorių) kiekiu. Jie teigiamai veikia natūralius gijimo procesus ir tokiu būdu skatina regeneraciją. Serume esantys teigiami citokinai malšina skausmą, mažina uždegimą ir saugo kremzlę nuo neigiamo poveikio, ir tuo pačiu metu jie yra labai gerai toleruojami.

Palyginus su kitais gydymo būdais Sanakin panaudojimas gydytojui suteikia unikalią galimybę – gydyti artrozę ir uždegimus grynai biologiniu ir visiškai autologiniu būdu.

Iš paties paciento kraujo gaunamas regeneracinis priešuždegiminis serumas suleidžiamas į pažeistą sąnarį arba į uždegimo apimtą vietą. Serume yra įvairių vertingų interleukinų ir augimo faktorių, kurie efektyviai veikia gijimo procesus.

Apibendrinant Sanakin privalumus pažymėtina, kad gydytojas savo pacientams gali pasiūlyti efektyvų gydymą esant įvairiems artrozės ir uždegimo atvejams, kartu užtikrindamas, kad gydymas bus labai gerai toleruojamas, o šalutiniai poveikiai yra nežymūs.

Sužinoti daugiau

UOSTO POLIKLINIKOJE  medicinos ir sveikatinimo paslaugas galite įsigyti ypač geromismedlizingas sąlygomis – Pirmąją įmoką galėsite atidėti iki 3 mėnesių!