Sveiki dantys – ne tik gražios šypsenos, bet ir puikios savijautos garantas. Burnos ertmės būklė yra glaudžiai susijusi su bendra viso organizmo sveikata, tad jeigu delsiama gydyti dantis, ilgainiui susiduriama ir su kitomis sveikatos problemomis – kariesas suardo danties audinius ir paskatina įvairių burnos ertmės ligų atsiradimą, o negydomi dantų infekcijos židiniai padidina riziką susirgti širdies ligomis, taip pat galima netekti dantų.

 • Terapinis dantų gydymas

  Terapinis dantų gydymas – tai pacientui taikomos profilaktinės ir gydymo priemonės, padedančios užkirsti kelią arba gydyti dantų defektus. Terapinio dantų gydymo procedūros:

  • Ėduonies gydymas
  • Estetinis plombavimas
  • Nekokybiškų plombų keitimas

  Ėduonies gydymas

  Ėduonis (kariesas) – tai kietųjų danties audinių progresuojantis irimas, kurį sukelia burnoje esančios rūgštys. Tai gana lengvai pastebima liga. Ėduonis prasideda nuo emalio patamsėjimo danties paviršiuje, vėliau skverbiasi į gilesnius danties sluoksnius, sukelia uždegimą ir pažeidžia dantis. Sunkiau pastebimas yra tarpdančių kariesas, todėl norint užtikrinti sėkmingą gydymą, svarbu atlikti kokybišką dantų ėduonies diagnostiką. Yra keturios dantų ėduonies pažeidimo stadijos:

  • Emalio pažeidimas
  • Paviršinis kariesas
  • Vidurinysis kariesas
  • Gilusis kariesas

  Ėduonies atsiradimo priežastys

  Ėduonies atsiradimą gali sukelti mikroelementų, vitaminų trūkumas bei angliavandenių vartojimas. Jeigu jaučiate padidėjusį dantų jautrumą (gelia dantis vartojant šaltus, karštus, saldžius ar rūgščius produktus) – tai byloja apie ėduonį. Norėdami turėti sveikus ir stiprius dantis, atsisakykite dažno užkandžiavimo, gaiviųjų gėrimų ir saikingai vartokite cukrų. Lankykitės pas odontologą profilaktiškai, kas pusę metų. Laiku pastebėtas kariesas padės išvengti sudėtingo gydymo. Be to, jei norite išvengti ėduonies susidarymo, rekomenduojama reguliariai atlikti profesionalią burnos higienos procedūrą. Fluoro aplikacijos užkirs kelią ėduonies vystymuisi.

  Estetinis plombavimas

  Estetinis plombavimas – ypatingo kruopštumo reikalaujanti procedūra, kurios metu odontologas atkartoja tikslius danties sluoksnius, kad būtų pasiektas natūralaus danties vaizdas. Estetinio
  plombavimo tikslas:

  • Atkurti pažeistus burnos audinius
  • Koreguoti dantų formą bei spalvą
  • Tiesinti dantis (tam labiau tinka ortodontinis gydymas)
  • Šalinti smulkius defektus

  Tiksliai atstatyta danties forma svarbi tiek dėl estetinio vaizdo, tiek dėl funkcionalumo. Svarbu žinoti, kad estetinio plombavimo metu yra šlifuojami dantys, tačiau kokybiškos medžiagos, naudojamos procedūros metu, padeda apsaugoti danties audinį. Atminkite, kad visos plombos ilgainiui nusidėvi. Priekinių dantų srityje esančių plombų nusidėvėjimas pasireiškia blizgesiu, todėl jas reikia periodiškai poliruoti.

  Plombavimas

  Dantis plombuojamas atsiradus kariozinei ertmei (paprastai vadinama danties skylute), kuri atsiranda ėduoniui pažeidus danties emalį. Procedūros metu taikoma vietinė nejautra. Plomba pakeičia suirusius kietuosius danties audinius, o minkštuosius audinius apsaugo nuo galimų komplikacijų. Be to, mūsų klinikoje perplombuojamos senos, nekokybiškos plombos. Galimos plombų iškritimo priežastys:

  • Nekokybiškai įdėtos plombos, kai nėra atkuriama taisyklinga danties forma;
  • Po senomis plombomis prasidėjęs dantų gedimas;
  • Plombuojant dantį nebuvo tinkamai apsaugota nuo seilių ir kraujuojančių dantenų.

  Šiais laikas plombos yra ne tik tvirtos, bet ir estetiškai patrauklios, t.y. idealiai atitinkančios danties spalvą. Žinoma, plombuoti priekinius dantis yra sudėtingiau, todėl norint pasiekti nepriekaištingą estetinį vaizdą ir užtikrinti plombos tvirtumą, rekomenduojama padengti priekinių dantų paviršių laminatėmis.

  Yra kelios plombų rūšys, kurias parenka odontologas, atsižvelgdamas į defektą:

  • kompozito plombos
  • stiklojonomerinės plombos
  • sidabro amalgamos
  • kompomerinės plombos
 • Profesionali burnos higiena

  Profesionali burnos higiena – tai pagrindinė priemonė, padedanti užkirsti kelią dantų ėduonies ir periodonto ligoms. Procedūros metu specialistas įvertins, kokia yra aplink Jūsų dantis esančių audinių būklė, nustatys ar jie neuždegiminiai ir padės išsirinkti tinkamas priemones individualiai burnos higienai atlikti. Procedūra trunka apie 30-60 minučių ir yra neskausminga. Burnos higieną reikėtų atlikti profilaktiškai, 1-2 kartus per metus.

  Kodėl reikalinga burnos higiena?

  Įprastos burnos higienos priemonės (dantų šepetėlis, siūlas, skalavimo skystis) negali pašalinti visų minkštųjų ir kietųjų apnašų, kurios kaupiasi Jūsų burnoje. Susidariusios apnašos lemia nemalonų burnos kvapą bei iššaukia karieso susidarymą, gleivinės ir periodonto ligas. Svarbu ne tik tinkamai ištirti burnos ertmės sveikatos būklę, bet ir diagnozuoti burnos ertmės ligų priežastis bei paaiškinti pacientui, kaip taisyklingai prižiūrėti dantis namuose. Be to, profesionali burnos higiena yra būtina prieš periodontologines operacijas, dantų balinimą, protezavimą ir ortodontinį gydymą.

  Burnos higiena padės Jums išlaikyti sveiką burnos ertmę ir spindinčią šypseną!

 • Vaikų dantų gydymas

  Daugelis tėvų vis dar klaidingai mano, jog pieninių dantų gydymas nėra būtinas. Iš tiesų, sugedus pieniniams dantims, atsiranda nemalonūs pojūčiai valgant ir geriant, taip pat šių dantų gedimas gali turėti neigiamą įtaką nuolatinių dantų ir žandikaulio vystymuisi. Dažniausiai pasitaikanti vaikų dantų liga – ėduonis. Ėduonį sukelia burnoje esančios bakterijos. Dėl bakterijų taip pat gali susidaryti dantenų uždegimas ar periodontitas. Norint užkirsti kelią šioms problemoms, svarbu vaikų dantų ertmės sveikata rūpintis vos išdygus pirmajam dantukui. Dantukus reikia valyti specialiu minkštu šepetėliu, kurie, beje, būna įvairių spalvų ir traukia vaiko akį. Iki 6 metų vaikui valytis dantis turėtų padėti tėvai. Profilaktiškai apsilankyti pas odontologą reikėtų 2 kartus per metus. Jei vaikas lankysis pas gydytoją profilaktiškai, kol dantis nėra sugedęs, jam neišsivystys baimė lankytis pas odontologą.

  Vaiko vizitas pas odontologą

  Neretai vizitas pas odontologą vaikui kelia baimę ir stresą. Mūsų klinikoje dirbanti profesionali gydytojų komanda rūpinasi, kad mažieji pacientai jaustųsi kuo komfortiškiau. Skiriamas ypatingas dėmesys ne tik vaiko dantų sveikatai, bet ir jo emocinei būsenai. Visų pirma, vaiką siekiama sudominti. Jis supažindinamas su supančia aplinka, medicininiais instrumentais ir tik tuomet atliekama profilaktinė apžiūra. Jei reikalingas gydymas, yra galimybė vaikui atlikti vietinę nejautrą (nuo 3 metų). Po procedūros gydytojas parodo vaikui ir tėveliams, kaip reikia
  taisyklingai valyti dantis.

  Vaikų dantų gydymas silantais

  Silantavimas – trumpa ir neskausminga procedūra, kurios metu nuvalomas dantų paviršius, apdorojamas poliravimo pasta ir padengiamas silantu, kuris po to sukietinamas. Silante esantis fluoras sustiprina dantuką ir apsaugo jį nuo ėduonies. Nuolatinius dantis padengti silantais reiktų vos tik jie pilnai išdygsta.

 • Dantų implantavimas

  Dantų praradimas psichologiškai pažeidžia žmogų ir sukelia jam didžiulį diskomfortą. Gyvenimo kokybę padeda susigrąžinti dantų implantai. Danties implantas – tai mažas kieto titano sraigtelis, sriegiamas į žandikaulį ir padedantis atkurti ne tik prarastą dantį, bet ir jo šaknį.

  Dantų implantacija – vienas iš pažangiausių gydymo būdų, kuris gali būti naudojamas vieno, kelių arba visų dantų atstatymui. Chirurginės procedūros metu į žandikaulį sriegiamas mažas titaninis sraigtelis (-iai), ant kurio vėliau fiksuojamas vieno danties vainikėlis, kelių dantų tiltas, išimami arba neišimami viso žandikaulio dantų protezai. Net 97% implantų puikiai prigyja prie kaulo.

  Danties implanto pagrindinės dalys:

  • Danties vainikėlis – tai dirbtinis, estetiškas ir tvirtas dangalas, visiškai pakeičiantis prarastąjį dantį ir jo funkcijas.
  • Danties vainikėlio atrama sujungia implanto sraigtelį su danties vainikėliu iš vidaus ir jos nesimato.
  • Danties implanto sraigtelis yra įsukamas į žandikaulį buvusiojo danties šaknies vietoje ir tampriai suauga su kaulu.

  Dantų implantavimo funkcijos:

  • Dantų implantas tvirtai laiko dirbtinio danties vainikėlį ir neleidžia pakrypti greta esantiems dantims. Pakrypusius dantis ilgainiui tektų išrauti.
  • Dantų implantai atkuria kramtymo funkciją. Maistą galima kramtyti taip pat kokybiškai kaip ir su nuosavais dantimis.
  • Implantai neleidžia sunykti žandikauliui. Įsriegtas implantas valgymo metu remiasi į kaulo audinį ir žandikaulis gauna reikiamą krūvį, todėl kaulas nesiatrofuoja.
  • Padeda išsaugoti sveikas, taisyklingos formos dantenas.

  Dantų implantavimo gydymas gali būti taikomas ne visais atvejais. Implantavimas negalimas, kai yra sunykęs žandikaulio kaulas. Kaulas nyksta tuomet, kai trūkstamų dantų vietoje ilgą laiką negauna apkrovos ir mažėja žandikaulio aukštis bei plotis. Tokiu atveju yra reikalinga kaulo augmentacija – kaulo priauginimo operacija, skirta atstatyti trūkstamą kaulo kiekį. Priauginus kaulą, galima imlplantuoti dantis.

  Dantų implanatvimas gali būti momentinis, tradicinis arba atrauminis.

  Momentinis dantų implantavimas – tai nulūžusio ar ką tik ištraukto vieno arba kelių dantų atkūrimas pirmojo apsilankymo pas odontologą metu. Toks implantavimas vyksta daug greičiau nei tradicinis imlantavimas. Implantai yra įsukami be jokio diskomforto: be skausmo, kraujavimo ir tinimo. Pirmojo vizito pas odontologą metu, pacientui suprojektuojami individualūs dirbtiniai dantų vainikėliai ant implantų. Kito apsilankymo metu įsukami implantai r tvirtinami keraminiai dantų protezai. Danties implanto gijimo metu, implantas neskausmingai suauga su žandikaulio kaulu.

  Tradicinis dantų implantavimas – tai toks implantavimo būdas, kai į žandikaulį yra įsriegiami dantų implantai, ant kurių tvirtinami laikini dantys, kurie atrodo beveik taip pat kaip natūralūs. Kai implantai suauga su žandikaulio kaulu, laikini dantys pakeičiami į individualiai pagamintus nuolatinius tvirtus keraminius dantis.

  Atraumatinis dantų implantavimas – tai tradicinio dantų implantavimo atšaka, taikoma seniau prarastų dantų atkūrimui. Atraumatinio implantavimo metu nedaromas pjūvis, tik dantenose suformuojama implanto diametro dydžio skylutė ir įsriegiamas implantas.

  Implantavimas, kai trūksta vieno ar kelių dantų

  Dantų implantacija, kai trūksta vieno danties, atliekama greitai – vienas implantas įsriegiamas vidutiniškai per 20-30 minučių. Vieno danties protezavimas yra atliekamas ant implanto tvirtinant danties vainikėlį, kuris laboratorijoje gaminamas individualiai. Pacientai gali pasirinkti, iš kokių medžiagų bus gaminamas vainikėlis. Dantų implantacija neskausminga, užtenka vietinės nejautros. Po implantacijos gali būti skiriamas trumpas antibiotikų kursas, galimas nedidelis, trumpalaikis patinimas, nestiprus skausmas operuotoje vietoje. Vėliau ant implanto prisukamas dirbtinis dantis, savo forma, dydžiu, spalva ir išvaizda nesiskiriantis nuo kitų dantų.

  Jei vienoje eilėje trūksta kelių dantų, gali būti naudojamas dantų karūnėlių tiltelis. Tokiu atveju reikia dviejų implantų, ant kurių tvirtinami protezai. Jei pacientui trūksta daugiau nei keturių dantų, tuomet prireiks daugiau nei dviejų implantų, ant kurių bus tvirtinami protezai, kad implantams ir dantų tilteliui netektų per didelė apkrova. Du implantai paprastai laiko tris dantų karūnėles.

  Dažnai gali būti taikoma vienmomentė implantacija – kai implantas įsukamas iškart po danties rovimo. Patyręs gydytojas, apžiūrėjęs konkrečią situaciją, nustato, ar ši metodika yra tinkama. Implantas prigyja per 4-12 savaičių. Jei reikia, atliekama kaulo priauginimo operacija, kurios gijimas trunka 6-9 mėnesius. Tuomet atliekamas implanto protezavimas vainikėliu. Gali būti dedami laikini vainikėliai arba laukiama naujų. Prieš pagaminant vainikėlį, nuimamas dantų atspaudas, atliekami pamatavimai. Vainikėlis gali būti pagamintas iš plastiko, metalo, stiklo arba cirkonio keramikos.

  Implantacija neturint visų dantų

  Neturint visų dantų, gali būti pasirenkami neišimami dantų protezai ant implantų arba išimami protezai. Jaustis kaip su tikrais dantimis gali padėti tik dantų protezavimas ant implantų. Pirmas etapas – konsultacija ir ištyrimas, kurio metu įvertinama paciento burnos ertmė. Atlikus kompiuterinę diagnostiką, galima planuoti gydymą. Priklausomai nuo individualios situacijos, reikalingas skirtingas implantų skaičius. Pastovaus protezo fiksacijai gali užtekti ir 4 implantų, bet dažnai pasirenkama 6, 8 ar net 10 implantų. Po konsultacijos ir individualaus gydymo plano sudarymo pradedamas chirurginis etapas, kurio metu galima iš karto įsriegti dantų implantus ir fiksuoti išimamus dantis. Kol implantai visiškai prigis, galima ant implanto fiksuoti laikinus dantis. Po maždaug 6 mėnesių gali būti tvirtinami nuolatiniai dantys.

  APATINIS bedantis žandikaulis. Į apatinį žandikaulį gali būti sriegiama 2, 4 arba 6 ir daugiau implantų. Jie paprastai sriegiami iltinių dantų vietose ir yra skirti apatinės plokštelės fikcijai. Tokiu būdu plokštelė laikosi nepalyginamai tvirčiau nei tik su klijų pagalba.

  • Ant įsriegtų 4 implantų yra tvirtinamas neišimamas protezas – tiltas. Jei tokios implantacijos neįmanoma atlikti dėl kaulo atrofijos, implantai jungiami į siją ir fiksuojamas išimamas protezas.
  • Ant 6 implantų gaminamas neišimamas pasaginis tiltas (arba keletas tiltų).

  VIRŠUTINIS bedantis žandikaulis. Viršutiniame žandikaulyje gali būti sriegiami 4, 6 ir daugiau implantų.

  • Ant 4 implantų gaminamas neišimamas protezas. Jei nėra galimybės, tuomet implantai jungiami į siją ir gaminamas išimamas protezas.
  • Ant 6 ir daugiau implantų yra fiksuojamas neišimamas protezas, paprastai pagamintas iš cirkonio arba metalo.

  Dirbtinių dantų priežiūra:

  • Kruopščiai prižiūrėkite dantenas ir tarpdančius, nes čia neretai užsibūna maisto likučių. Ilgainiui jie gali pradėti ardyti paviršinius dantų sluoksnius.
  • Implantuotų dantų valymui rekomenduojama rinktis dantų šepetėlius, turinčius mažą galvutę.
  • Nesirinkite balinamosios dantų pastos – ji labai kenkia dirbtiniams dantims.
  • Rinkitės tokį burnos skalavimo skystį, kuris sudėtyje neturi alkoholio.
  • Reguliariai lankykitės burnos higienos procedūrose.
  • Venkite labai kieto maisto.
 • Dantų protezavimas

  Dantų protezavimas – tai danties audinių atkūrimas. Protezavimo būdas parenkamas atsižvelgiant į individualius paciento poreikius ir galimybes. Šiomis dienomis dantų protezavimas yra gerokai pažengęs dėl naujų medžiagų panaudojimo. Be to, procedūra yra neskausminga. Protezams gaminti dažniausiai naudojama bemetalė keramika – porcelianas, kuris leidžia sukurti estetiškai atrodančius dantis. Protezavime naudojamas cirkonio oksidas, aliuminio oksidas. Šios medžiagos yra labai tvirtos ir gali būti naudojamos tiek pavieniams vainikėliams, tiek tiltams. Iš natūralios porceliano medžiagos gaminamos restauracijos turi savybių, kurios labai panašios į danties emalį, dėl to tokie protezai estetine išvaizda nesiskiria nuo tikrų dantų.

  Dantų protezavimas dažniausiai atliekamas:

  • dantų defektų restauravimui;
  • esant pažeistiems danties audiniams;
  • senoms, neestetiškoms restauracijoms pakeisti;
  • norint pakoreguoti dantų formą, spalvą, uždaryti tarpelius (estetinis protezavimas).

  Dantų protezai gali būti dviejų rūšių: išimami arba fiksuoti.

  Fiksuotų protezų tipai:

  Vainikėliai – tai dirbtinis tokio paties dydžio, spalvos bei formos kaip natūralus dantis dangalas, apgaubiantis pažeistą paviršių, sutvirtinantis ir apsaugantis jį nuo lūžimo ir kitų traumų. Ši technologija taikoma dengiant dantis, kai jie yra nuskilę, įtrūkę, nusidėvėję, kai yra pakitusi jų spalva arba jų išsidėstymas yra netaisyklingas.

  Tiltai – tai dantų restauracijos, naudojamos prarastų dantų atkūrimui. Tiltas tvirtinamas prie greta esančių nušlifuotų dantų.

  Laminatės – tai estetinis dantų protezavimo būdas, skirtas pagražinti priekinius dantis. Dantų laminatės maskuoja dantų spalvos skirtumus, smulkius pažeidimus, taip pat gali padėti vizualiai pakeisti dantų formą.

  Įklotai/užklotai – mikroprotezai iš porceliano ar metalo, skirti atstatyti krūminių dantų kramtomojo paviršiaus daliai ar visam paviršiui. Atstatomos tik labiausiai pažeistos dantų vietos, kad būtų išsaugoti likę sveiki kietieji audiniai.

  Protezavimas ant implantų – tai dantų protezavimo alternatyva. Ant implantų protezuoti dantys yra daug patogesni nei įprasta plokštelė ir tvirtai laikosi burnoje.

  Išimami dantų protezai

  Išimami dantų protezai – tai plokštelės, estetinės plokštelės, paprasti lanko atraminiai protezai, ar lanko atraminiai protezai su užraktais. Šie protezai yra skirti pacientams, netekusiems visų ar dalies dantų viršutiniame arba apatiniame žandikaulyje. Jie yra tvirtinami prie gretimų dantų specialiais kabliukais ir nepažeidžia danties paviršiaus.

  Laikini dantų protezai – tai kosmetinė dalinė plokštelė (iki 3 dantų), laikinas danties vainikėlis arba laikinas danties vainikėlis ant implanto. Toks variantas dažniausiai pasirenkamas gydymo eigoje. Laikinas protezavimas reikalingas tol, kol pagaminami pastovūs protezai.

 • Protinių dantų rovimas

  Protiniai dantys dygsta 18-20 metų amžiaus žmonėms. Šių dantų dygimas dažnai nebūna sklandus ir gali sukelti įvairias komplikacijas. Mūsų klinikoje chirurgas odontologas apžiūrės Jūsų protinių dantų būklę ir įvertins, ar būtina juos šalinti.

  Protinių dantų šalinimo priežastys:

  • Nepilnai išdygęs protinis dantis gali sukelti sąlygas minkštų audinių uždegimui.
  • Netaisyklingai išdygę protiniai dantys gali traumuoti žandus kramtant.
  • Netaisyklingai išdygę protiniai dantys gali paveikti kitų dantų padėtį.
  • Išrovus protinius dantis, atsiranda papildomos vietos ortodontiniam gydymui.
  • Remdamiesi į šalia esančio danties šaknį, gali sukelti šaknies kariesą arba ją tirpdyti.
  • Kai reikalingas protinių dantų šaknų kanalų gydymas.
  • Sergant paradontoze ir norint atlikti krupštesnę dantų higieną.

  Neišdygę viršutiniai protiniai dantys šalinami nesudėtingai ir greitai. Gijimo procesas neturėtų būti skausmingas. Prieš raunant neišdygusius apatinius protinius dantis yra padaroma rentgeno nuotrauka. Įvertinęs šaknų konfigūraciją, burnos chirurgas pasirinks reikalingą rovimo būdą.

  Procedūros metu atliekama vietinė nejautra ar stipresnis nuskausminimas. Tuomet, priklausomai nuo šaknų palinkimo kampo ir danties padėties, galimos kelios rovimo taktikos:

  • iškart pašalinamas visas dantis;
  • nupreparuojamas danties vainiką dengiantis kaulas ir dantis pašalinamas;
  • nupreparuojamas vainiką dengiantis kaulas, dantis dalinamas ir pašalinamas dalimis.

  Išrovus dantį, žaizda užsiuvama tirpstančiais siūlais ir pusvalandžiui yra įdedamas tamponėlis. Vėliau gydytojas papasakoja gijimo eigą.

  Rekomendacijos po procedūros:

  • šaldyti žandą;
  • gerti gydytojo paskirtus antibiotikus;
  • laikytis kitų gydytojo nurodymų.

  Svarbi informacija po operacijos:

  • po danties rovimo nevartokite kieto ir karšto maisto;
  • negalima vartoti alkoholio;
  • 12 val. reikėtų nerūkyti, nes nikotinas sunkina gijimo procesą.

  Pooperacinė būklė:

  • skausmas;
  • patinimas;
  • nedidelis kraujavimas ar mėlynė ant skruosto.

  Didžiausias diskomfortas po protinių dantų rovimo jaučiamas pirmas tris dienas. Po to patinimas atslūgsta, bloga savijauta praeina. Pooperacinė būklė priklauso nuo paciento amžiaus, situacijos sudėtingumo, organizmo reakcijos. Kartais gali nebūti ir jokių simptomų. Svarbiausia laikytis chirurgo odontologo rekomendacijų.

 • Dantenų uždegimas / Paradantozė

  Dantenų uždegimai – kas vyksta?

  Periodontitas – tai apydančio audinių uždegimas. Dažniausiai jį sukelia bakterinė infekcija, dėl kurios pirmiausia atsiranda dantenų uždegimas (gingivitas), vėliau galintis išplisti į žandikaulio kaulus. Negydomas periodontitas vėliau gali tapti danties praradimo priežastimi. Periodontitas – dažniausiai pasitaikanti dantų liga. Paprastai ją sukelia dantenų apnašos – tai yra dėl netinkamos dantų ir burnos higienos ant dantų paviršiaus atsirandančios bakterijų sankaupos. Prieš pradėdamas gydyti periodontitą, dantų gydytojas turi pašalinti dantų apnašas ir išvalyti susidariusias dantenų kišenes.

  Jei po šios procedūros kišenių gylis didesnis nei 5 mm – dažniausiai tai jau pažengęs periodantitas – dantų gydytojas kuo skubiau turi pašalinti dantenų kišenes operaciniu būdu. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad periodontitas padidina širdies ir kraujagyslių ligų, hipertenzijos, insulto ir diabeto riziką. Periodontitu sergančioms nėščioms moterims smarkiai padidėja rizika, kad naujagimis gims neišnešiotas.

  Prasminga ir efektyvi papildoma priemonė – biologinis gydymas

  Sanakin® terapija – autologinio kondicionuoto serumo, išgauto iš paties paciento kraujo, injekcijas galima atlikti tiesiogiai į uždegimo vietą. Serume yra autologinių imuninių proteinų bei įvairių uždegimą slopinančių ir tuo pačiu metu audinio regeneraciją skatinančių medžiagų. – visiškai autologinis metodas

  Palyginti su kitomis terapijos formomis, Sanakin panaudojimas suteikia unikalią galimybę:

  Dantenų ir žandikaulių uždegimus gydyti biologišku ir visiškai autologiniu būdu. Taikant šią technologiją yra pagaminamas iš paties paciento kraujo uždegimą slopinantis ir regeneruojantis serumas. Autologinio kondicionuoto serumo sudėtyje yra vertingų interleukinų ir augimo faktorių, kurie turi didelį poveikį regeneracijos procesams.

   

  Daugiau informacijos
   

Problema ta, kad daugelis žmonių pas gydytoją odontologą apsilankyti ryžtasi tik tada, kai susiduria su rimtomis bėdomis – dantų skausmais, dantų šaknų kanaluose išplitusiais uždegimais ar įvairiomis traumomis. Tam, kad būtų išvengta šių problemų, privalu reguliariai lankytis pas gydytoją odontologą, kuris įvertins Jūsų burnos ertmės būklę, patars, kaip prižiūrėti dantis ir prireikus parengs individualų gydymo planą bei suteiks visas reikiamas gydymo paslaugas, padėsiančias turėti ne tik sveiką, bet ir patrauklią šypseną.

Kontaktai Registracija internetu

Pas gydytoją odontologą patariama apsilankyti, jeigu:
• Kankina nemalonus burnos kvapas;
• Kraujuoja dantenos;
• Dantys tapo jautrūs ir skausmingi;
• Jaučiate skausmą burnos ertmėje;
• Netekote dantų ar patyrėte dantų traumą;
• Norite išsibalinti dantis ar svajojate apie tobulą šypseną ir kt.

Uosto poliklinikos gydytojai odontologai – aukštos kvalifikacijos dantų gydymo profesionalų komanda. Pasitelkdami modernią įrangą ir naujausias gydymo metodikas, šie ilgametę patirtį sukaupę specialistai pasirūpins Jūsų dantų sveikata ir padės sukurti tokią šypseną, apie kurią visuomet svajojote. Poliklinikoje pacientams teikiamų paslaugų spektras itin platus – nuo burnos ertmės apžiūros ir profilaktinių patarimų, kaip prižiūrėti savo dantų sveikatą, iki sudėtingų gydymo metodikų taikymo. Norintys turėti ne tik sveiką, bet ir tobulai švytinčią šypseną, gali pasinaudoti dantų balinimo ar estetinio plombavimo paslaugomis. Teikiant visas paslaugas, pasitelkiama inovatyvi ir aukštą kokybę bei efektyvų gydymą garantuojanti įranga ir patikimos bei saugios medžiagos. Po sėkmingo dantų gydymo specialistai visuomet supažindina pacientus su burnos priežiūros taisyklėmis, padedančiomis ilgiau išsaugoti pasiektą rezultatą.

Uosto poliklinikoje dirba gerą vardą ir klientų pasitikėjimą pelnę gydytojai odontologai, kurių atliekamos aukščiausios kokybės paslaugos apima dantų gydymą, plombavimą, protezavimą, ortodontiją, endodontiją, periodontologiją, dantų balinimą ir kitas paslaugas, sugrąžinančias burnos ertmės sveikatą, pasitikėjimą savimi ir norą šypsotis.

UOSTO POLIKLINIKOJE  medicinos ir sveikatinimo paslaugas galite įsigyti ypač geromismedlizingas sąlygomis – Pirmąją įmoką galėsite atidėti iki 3 mėnesių!