Nebijokite gripo - pasiskiepykite! - Uostopoliklinika

 

Pasaulyje kasmet registruojama apie 3-5 milijonų gripo infekcijos sergamumo atvejų ir apie 250 000 – 500 000 mirčių. Dažniausiai miršta 65 m. ir vyresnio amžiaus sergantieji. Dauguma vaikų mirčių nuo komplikuotos gripo infekcijos registruojama besivystančiose šalyse.

Gripas siaučia kasmet, dažniausiai žiemą. Tai viruso sukeliama labai užkrečiama liga. Simptomai pasireiškia karščiavimu, šaltkrėčiu,
galvos, raumenų skausmais, kosuliu bei gerklės skausmu.  Gripas gali sukelti rimtesnių ligų, tokių kaip bronchitas arba plaučių uždegimas, arba dar labiau pasunkinti esamus susirgimus. Blogiausiu atveju gripas gali būti hospitalizavimo arba net mirties priežastis. Gripo infekcija nėštumo metu gali turėti rimtų pasekmių ir motinai, ir kūdikiui.

Vakcina yra pati efektyviausia priemonė, apsauganti nuo infekcijos ir/arba sunkių komplikacijų. Gripo vakcina rekomenduojama
skiepytis kasmet, nes gripo virusų atmainos kasmet keičiasi, pagal tai koreguojama ir vakcinos sudėtis. Geriausias laikas skiepams – rugsėjo – lapkričio mėnesiais. Pasiskiepijus, apsauga išlieka visą gripo sezoną.

Uosto poliklinika kviečia nedelsti ir registruotis skiepams jau dabar!

 Prisirašiusiems pacientams vakcinos kaina 12,5 €
 
Neprisirašiusiems pacientas vakcinos kaina 15€

SKIEPAS

12.50 € PRISIRAŠIUSIEMS

SKIEPAS

15 € NEPRISIRAŠIUSIEMS

CategoryŠeimos medicina

2018 - © Visos teisės saugomos.

Susisiekite    +37064021277