Liekant vis mažiau dienų iki vasaros, daugelis ima rūpintis savo kūno linijomis – sveikiau maitintis, reguliariai sportuoti ar išbandyti įvairias kūno linijų tobulinimo procedūras. Viena jų – itin populiarus limfodrenažinis masažas, kurį dažniausiai renkasi tie, kurie nori greičiau atsikratyti nereikalingų kilogramų, sumažinti celiulitą ar riebalų sankaupas. Tačiau įsitikinimas, kad limfodrenažinis masažas yra skirtas vien tik kūno linijų tobulinimui, klaidingas. Ši procedūra padeda ne tik lieknėti, bet ir teikia įvairiapusišką naudą sveikatai bei savijautai.

Limfodrenažino masažo privalumai

Kiekvieno žmogaus organizme yra nuo 1 iki 2 litrų limfos skysčio, kurio paskirtis – filtruoti ir šalinti iš organizmo įvairias kenksmingas medžiagas, mikrobus ar svetimkūnius. Limfos sistema taip pat atsakinga už skysčių sankaupų, pabrinkimų ar patinimų mažinimą, tačiau dėl įvairių vidinių ir išorinių veiksnių, šie procesai ne visuomet vyksta sklandžiai. Limfos sistemos veiklą veiksmingai gerina fizinis aktyvumas, pakankamas skysčių vartojimas, tačiau tokį pat poveikį turi ir limfodrenažinis masažas. Ši moderni procedūra, dar vadinama presoterapija, padeda pasiekti puikių rezultatų:

  • Padeda sureguliuoti kraujotakos sistemos veiklą;
  • Šalina organizme susikaupusius šlakus bei toksinus;
  • Leidžia atsikratyti nuolat pasikartojančių galūnių tinimų;
  • Padeda sumažinti celiulitą, kūno masę ir koreguoti kūno formas;
  • Gerina raumenų tonusą;
  • Atkuria odos stangrumą ir elastingumą.

Atliekant limfodrenažinį masažą, limfos tekėjimas visame organizme paspartinamas beveik 10 kartų, todėl toksinai, šlapimo, druskos ir pieno rūgštys iš organizmo pasišalina kur kas greičiau. Specialistų teigimu, limfodrenažinis masažas yra itin veiksminga raumenų ir sąnarių skausmų šalinimo priemonė, todėl šį masažą patariama rinktis po intensyvių treniruočių. Tai taip pat reikšminga procedūra tiems, kurie skundžiasi kraujotakos sutrikimais, nes limfodrenažinis masažas saugo nuo venų trombozės ir lėtinio venų nepakankamumo. Taip pat svarbu ir tai, kad šis masažas padeda suaktyvinti organizmo medžiagų apykaitą, todėl šią procedūrą patariama rinktis sėdimą darbą dirbantiems ar mažai judantiems žmonėms, taip pat tiems, kurie kenčia nuo nuolatinio kojų nuovargio ar patinimo.

Presoterapija itin reikšminga ir tuomet, jeigu kamuoja su limfos sistemos užterštumu susiję simptomai: bėrimai, sausa, ar pernelyg riebi oda, nuolat pasikartojantys šlapimtakių uždegimai, peršalimo ligos. Be to, šis masažas gali padėti pagerinti ir emocinę savijautą – tyrimų duomenimis, reguliariai atliekami limfodrenažiniai masažai teigiamai veikia depresija sergančių pacientų savijautą, nes padeda atsipalaiduoti, sumažinti įtampą bei stresą ir pagerinti miego kokybę.

Apie procedūrą

Limfodrenažinis masažas atliekamas pasitelkiant įvairias metodikas. Viena jų – masažas moderniu kompresinės terapijos aparatu, kuriame tolygiai paskirstomas suslėgto oro spaudimas. Tokiu būdu atliekamas ritmiškas, švelnus, banguojantis masažas. Tai padeda pagreitinti limfos tekėjimą ir paspartinti skysčių pertekliaus bei toksinų pasišalinimą iš organizmo. Po procedūros jaučiamasi tarsi po intensyvios treniruotės, nes ši procedūra išjudina visą kūną.

Limfodrenažinio masažo poveikis juntamas jau po 2 – 3 procedūrų, o tam, kad būtų pasiekiami akivaizdūs rezultatai, pakanka vos 10 seansų. Išbandykite ir įsitikinkite, kad gera ir sklandi limfinės sistemos veikla lemia viso organizmo sveikatą.

CategoryKita

2018 - © Visos teisės saugomos.

Susisiekite    +37064021277