Klinikos atidarymo šventė Skuode atšaukta. Darbas vyks kaip numatyta.

DĖMESIO! Atsižvelgdami į didėjantį užsikrėtusiųjų COVID-19 skaičių, turime atšaukti Uosto poliklinikos filialo Skuode atidarymo šventę.

Labai apgailestaujame, tačiau Jūsų bei mūsų darbuotojų saugumas šiuo metu yra svarbiausias.

SVARBU! Nors šventė neįvyks, klinikos darbas vyks kaip ir planuota, tai yra, jau galėsite registruotis gydytojų konsultacijoms nuo rugpjūčio 28 dienos, 8:00 val.

Dalintis

Atlik COVID-19 tyrimą!

Nuo penktadienio (gegužės 15 dienos), vadovaujantis LR sveikatos apsaugos ministro 2020-05-04 įsakymu Nr. V-1085, Uosto poliklinikoje galima atlikti COVID-19 molekulinį PGR tyrimą iš nosiaryklės!
Tyrimas atliekamas Uosto poliklinikos filiale, Dragūnų g. 2-6, Klaipėdoje. Rezultatus pacientas galės sužinoti kitos dienos ryte.
Tyrimas – MOKAMAS. Kaina – 76€.
Būtina išankstinė registracija telefonu: 869967941