Jaunystė 10-ties mililitrų mėgintuvėlyje - Uostopoliklinika

Šiandien parduotuvių lentynos mirga nuo priemonių, stabdančių senėjimo procesus, grožio klinikos siūlo įvairiausias raukšlių mažinimo procedūras, vaistinėse apstu skausmą bei uždegimą malšinančių vaistų, tepalų. Bet ar girdėjote, kaip padėti sau nenaudojant jokios chemijos? Ar įmanoma kovoti su senėjimo procesu, naudojant vien savo kūno atsargas?

Įmanoma. Inovatyvi, moksliškai patvirtinta technologija „Sanakin“ ne tik gelbsti kovoje su raukšlėmis, bet sėkmingai naudojama ir sveikatos negalavimų, tokių kaip artritas, periodontitas, ostitas, gydyme. Kaip visa tai veikia?

Procedūrai atlikti reikalingas serumas, kuris išgaunamas iš paties paciento kraujo. 10 mililitrų kraujo paimama į tam skirtą mėgintuvėlį. Kraujas patalpinamas į specialų inkubatorių, vėliau centrifūguojamas. Naudojant Sanakin technologiją, per 3 valandas susidaro serumas, kuris atskiriamas nuo kraujo krešulio ir antrąja adata įtraukiamas iš kraujo mėgintuvėlio į švirkštą. Gautas serumas, kuriame likusios regeneraciniams procesams reikalingos medžiagos, įšvirkščiamas atgal pacientui į reikiamas problemines vietas.

Procedūros metu nenaudojamos jokios cheminės medžiagos, o tai, kas sušvirkščiama atgal – paties paciento „išgrynintas“ kraujas. Dėl šios priežasties nelieka jokios alergijos, produkto atmetimo rizikos. Procedūros metu serumo perdozuoti neįmanoma, o pačios terapijos trukmė yra neribota bei derinama individualiai su gydytoju.

Sanakin technologija labai sėkmingai pritaikoma net keliose medicinos srityse – gydo odos uždegimus, lygina raukšles bei stabdo jų atsiradimą, padeda gydant periodontitą, gingvitą, žandikaulio ostitą bei uždegimus, stiprina apsaugines organizmo reakcijas, gydo uždegimines sąnarių ligas.

Kontaktai +370 640 212 77

CategoryKita