Šiuolaikinis gyvenimo ritmas turi ne tik begalę teigiamų, bet ir neigiamų aspektų – nepilnavertė mityba, nejudrus gyvenimo būdas, kenksmingos išorinės aplinkos sąlygos, stresas ir nenumatyti įvykiai skatina įvairių gyvenimo kokybę trikdančių lėtinių ligų ar traumų atsiradimą.

Kai kuriais atvejais medicininė reabilitacija – nepakeičiama ir efektyvi gydymo dalis. Nuo traumų, ligų nukentėjusiems ar įvairias operacijas išgyvenusiems pacientams reabilitacija tampa itin reikšmingu gydymo etapu, leidžiančiu greičiau išgyti, susigrąžinti judėjimo laisvę ir gyvenimo kokybę, grįžti į įprastinę veiklą ir išvengti neįgalumo. Reabilitacijos gali prireikti paties įvairiausio amžiaus žmonėms – tiek vaikams, tiek suaugusiems, tiek senyvo amžiaus asmenims.

Kontaktai Registracija internetu

Medicininė reabilitacija taikoma:

• Po sunkių operacijų;
  • Patyrus įvairias traumas;
  • Sergant plaučių ir kvėpavimo takų ligomis;
  • Kenčiant nuo lėtinių judamojo atramos aparato ligų ir kt.

Medicininė reabilitacija yra įvairių kompleksinių reabilitacijos priemonių – fizioterapijos, kineziterapijos, ortopedinių ir kitų priemonių visuma. Ši reabilitacija apjungia tiek klasikinius, tiek šiuolaikiškus gydymo metodus. Reabilitacines priemones parenka ir individualų medicininės reabilitacijos planą parengia gydytojas reabilitologas. Sąžiningai laikantis gydytojo nurodymų, užtikrinama galimybė pagerinti savo savijautą, pasveikti, sustiprėti ir vėl gyventi pilnavertį gyvenimą. Uosto poliklinikoje teikiamos šios reabilitacijos paslaugos:

• Kineziterapija

• Individualios ir grupinės mankštos (esant įvairiems susirgimams ar pažeidimams);
    • Kūdikių ir vaikų mankštos;
    • Nėščiųjų mankštos;
    • Kineziterapija vandenyje (kūdikiams, vaikams, suaugusiems, nėščiosioms);
    • Vertikali vonia;
    • Teipavimas.
  • Krioterapija

Krioterapija – tai gydymas šalčiu. Pasaulyje reabilitacijos metu itin plačiai naudojamas gydymo būdas. Krioterapijos metu tam tikra kūno vieta trumpą laiką yra veikiama labai žemoje temperatūroje. Už įprastą gydymo būdą, kai prie pažeistos vietos dedamas ledas, krioterpija gerokai efektyvesnė. Pati krioterapijos procedūra trunka iki 3–4 min. Prietaisas išskiria medicinines CO2 dujas, atšaldytas iki -89 C temperatūros. Atšaldytų dujų srovė, einanti iš krioterapijos purkštuvo, nukreipiama į pažeistą vietą ir taip mažinamas jautrumas skausmui, neutralizuojami nerviniai impulsai, plintantys iš pažeistos vietos į smegenis. Skausmas nurimsta, sumažėja raumenų tonusas, susiaurėja kraujagyslės, laikinai susilpnėja medžiagų apytaka audiniuose. Pažeista vieta tarsi apmiršta ir kurį laiką ilsisi nekamuojama skausmo ar uždegimo. Kai šalčio poveikis praeina, prasideda aktyvūs atkuriamieji procesai.

Krioterapijos procedūra kaip gydymo metodas ypač efektyvus gydant lūžius, sumušimus, patempimus, visais tinimo atvejais. Taip pat sėkmingai naudojama gydant reumatines ir degenaracines sąnarių ligas, osteopatijas, stiprius raumenų spazmus, spastiškumą, raiščių, sausgyslių ligas, neurologinius skausmus, nudegimus (palengvina terminį šoką) ir kt. atvejais. Kadangi krioterapijos procedūra greitina medžiagų apykaitą ji ypač tinka gydant virššsvorį ir nutukimą, celiulitą.
  • Fizioterapija

• Magnetoterapija (gydymas žemo dažnio magnetiniu lauku);
    • Lazerio terapija;
    • Ultragarso terapija;
    • Fonoforezė;
    • Gydomasis purvas ir kt.
  • Masažai

• Gydomasis;
    • Klasikinis;
    • Vakuuminis;
    • Limfodrenažinis (rankomis arba aparatu);
    • Deep Tissue (giliųjų audinių masažas)
    • Press Rolling (masažas dilbiais ir krumpliais)
    • Holistinė terapija („Tik vyrams“, “Tik moterims”, būsimoms mamoms);
    • Refleksoterapinis pėdų masažas;
    • Kūdikių masažas;
    • Nėščiųjų masažas.

Kreipdamiesi į Uosto Polikliniką dėl reabilitacijos, galite būti įsitikinę, kad jums bus suteiktas kompleksiškumu grįstas ir tiek tradicinius, tiek inovatyvius gydymo metus apjungiantis reabilitacinio gydymo planas. Po reabilitacijos jausitės sveiki, energingi ir darbingi.

UOSTO POLIKLINIKOJE  medicinos ir sveikatinimo paslaugas galite įsigyti ypač geromismedlizingas sąlygomis – Pirmąją įmoką galėsite atidėti iki 3 mėnesių!

Pasiūlymai Jums