Dantų skausmas – kaip jam užkirsti kelią? - Uostopoliklinika

Dantų skausmas – vienas didžiausių ir nemaloniausių. Žmonės dažniausiai apsilanko odontoogo kėdėje, kai skausmas tampa nebepakeliamas.

Dantų skausmas gali varginti bet kokio amžiaus žmogų, o dažniausiai jį sukelia danties ar žandikaulio problemos (pvz.: kariesas, atvira danties šaknis, įskilimas ar nuskilimas, dantenų ar žandikaulio ligos), taip veido ar dantų traumos, pūliniai, įstrigę svetimkūniai.

Norėdami išvengti nemalonaus dantų skausmo, svarbiausia tinkamai dantis prižiūrėti – kasdien valyti ne tik dantų šepėteliu, tačiau nepamiršti tarpdančių ir išsivalyti juos specialiu siūlu. Venkite maisto, kuris stringa tarpdančiuose, kitu atveju reguliariai juos valykite, jog neliktų maisto likučių. Įsitikinkite, jog Jūsų geriamas vanduo yra fluoruotas – fluoridai yra natūralios medžiagos, apsaugančios dantis ir užkertančios kelią kariesui.

Kontaktai +370 640 212 77

Tačiau geriausia prevencija dantų skausmui – nepamiršti ir reguliariai lankytis pas odontologą arba burnos higienistą, kurie pašalins apnašas, nepasiekiamas su dantų šepeteliu.

Uosto poliklinikos specialistai ragina Jus rūpintis savo dantimis, nes šypsena suteikia pasitikėjimo!

CategoryOdontologija

2018 - © Visos teisės saugomos.

Susisiekite    +37064021277