Cholesterolio tyrimas – dabar tik 6 Eur!

Cholesterolio tyrimas Uosto poliklinikoje – dabar tik 6 €*

Registruotis galite telefonu: +37069967941

Akcija galioja: 2020.12.01 – 2021.01.31

*kraujo paėmimas – 2 €.

Cholesterolis gali būti „geras“ arba „blogas“. Abi rūšys organizme atlieka skirtingas funkcijas. „Blogasis“ cholesterolis – tai mažo tankio lipoproteinai (MTL). Jo funkcija – iš gamybos vietos kepenų ir žarnyno gleivinės cholesterolį pernešti į periferinius audinius ir kraujagysles. „Gerasis“ cholesterolis – tai didelio tankio lipoproteinai (DTL). Jo užduotis – neleisti cholesteroliui kauptis arterijų sienelėse.

Labai svarbus ne tik bendras lygis , bet ir santykis tarp MTL ir DTL cholesterolio. Žalingas tiek „gerojo“ cholesterolio sumažėjimas, tiek „blogojo“ padidėjimas, ir apskritai – per didelis bendras cholesterolio lygis.

Per didelio cholesterolio lygio keliami pavojai
Cholesterolio perteklius kaupiasi ant kraujagyslių sienelių, taip apsunkinama kraujotaka ir tokia situacija didina širdies ligų riziką. Viena iš jų – aterosklerozė, o ji susijusi su koronarine širdies liga, atnešančia mirtį miokardo infarkto pavidalu. Per aukštas cholesterolio kiekis – dažnesnė vyrų problema, tačiau neretai su  ja susiduria ir moterys.

Tyrimą galite atlikti šiuose padaliniuose:

Klaipėda

Skuodas

Share on facebook
Dalintis

Atlik COVID-19 tyrimą!

Nuo penktadienio (gegužės 15 dienos), vadovaujantis LR sveikatos apsaugos ministro 2020-05-04 įsakymu Nr. V-1085, Uosto poliklinikoje galima atlikti COVID-19 molekulinį PGR tyrimą iš nosiaryklės!
Tyrimas atliekamas Uosto poliklinikos filiale, Dragūnų g. 2-6, Klaipėdoje. Rezultatus pacientas galės sužinoti kitos dienos ryte.
Tyrimas – MOKAMAS. Kaina – 76€.
Būtina išankstinė registracija telefonu: 869967941