Anti-SARS-COV2 (Koronaviruso) antikūnų nustatymas įmonėms

UAB „Baltic Medics“ laboratorijoje yra atliekamas SARS-Cov-2 IgM/IgG ANTIKŪNŲ tyrimai, iš kraujo.

Infekcijos SARS-Cov-2 IgM/IgG ANTIKŪNŲ tyrimai gali būti atliekami:
• išaiškinant pasveikusius nuo Covid-19 asmenis (kuriems pirminė diagnozė buvo nustatyta PGR , įvertinti susiformavusį imunitetą ar nustatyti išgydytą ligą (Tokie asmenys turėtų būti tiriami jau nesant simptomų, nuo užsikrėtimo ar pirmųjų simptomų atsiradimo praėjus ne mažiau 3-4 savaitėms, kada IgM antikūnai jau yra išnykę, o vėlyvieji IgG antikūnai susiformavę.),
• įvertinti viruso plitimą visuomenėje ir spręsti dėl tolesnių izoliavimosi priemonių bei darbuotojų sugrįžimo į darbo rinką.

Tyrimo atlikimo laikas – tą pačią dieną nuo pristatymo į laboratoriją.

Kaina – 16 eur.

Tyrimo atlikimo laikas –  24 val. nuo pristatymo į laboratoriją.

Dėl užsakymo kreiptis : +37064021277

Dalintis

Atlik COVID-19 tyrimą!

Nuo penktadienio (gegužės 15 dienos), vadovaujantis LR sveikatos apsaugos ministro 2020-05-04 įsakymu Nr. V-1085, Uosto poliklinikoje galima atlikti COVID-19 molekulinį PGR tyrimą iš nosiaryklės!
Tyrimas atliekamas Uosto poliklinikos filiale, Dragūnų g. 2-6, Klaipėdoje. Rezultatus pacientas galės sužinoti kitos dienos ryte.
Tyrimas – MOKAMAS. Kaina – 76€.
Būtina išankstinė registracija telefonu: 869967941