Nemokama konsultacija dėl dantų protezavimo

Susigražinkite prarastą šypseną!
Jeigu vis svarstote apie dantų atkūrimą tačiau nežinote nuo ko pradėti – kviečiame į nemokamą konsultaciją dėl dantų protezavimo. Uosto poliklinikos patyrę ir profesionalūs specialistai atsakys į visus rūpimus klausimus ir padės žengti pirmąjį žingsnį link naujos šypsenos.

Daugiau…
Nemokama konsultacija dėl dantų protezavimo
Carboxy terapija ir Darsonvalio veido odos procedūra

Carboxy terapija ir Darsonvalio veido odos procedūra

Procedūros nepriekaištingai odai!
Pasirūpinkite savo odos būkle kartu su karboksiterapija ir darsonvalio procedūra. Karboksiterapija – tai procedūra, kurios metu į odą suleidžiamas anglies dvideginis, taip tobulinamos įvairios kūno sritys: veidas, kaklas, krūtinė, rankos, liemuo, sėdmenys, kojos. O drasonvalio veido odos procedūros metu išsiskiria ozonas, kuris pagreitina epidermio odos sluoksnio ląstelių pašalinimą, veikia antibakteriškai, skatina kraujotaką, suaktyvina metabolizmo procesus riebalinėse liaukose ir plauko maišelyje.
Procedūros naudingos norint atsikratyti nepageidaujam odos dėmių, pažeidimų, raukšlių ar celiulito, taip pat ypač tinka acne veido odos gydymui, pagerina odos elastingumą, stabdo senėjimo procesus, sutraukia išsiplėtusias poras.

Daugiau…